0

Bioshock Infinite: Collectibles Guide – Část 4: Monument Tower

V následující části naleznete seznam všech collectibles pro čtvrtou část nazvanou Monument Tower, najdete zde jak všechny záznamníky Voxophone, taky i kinetoskopy a teleskopy.

1) Voxophone: Tiger by the Tail (13/80)
Utíkejte k bráně, pomocí skyhooku se dostaňte na druhou stranu a seskočte dolů. Vyběhněte po schodech ke dveřím nahoře, vstupte do budovy a prohledejte jednu z otevřených skříněk nalevo.

1-1 1-2

2) Voxophone: To: R.Thompson RE: Fuses (14/80)
V první místnosti, kde uvidíte hodně elektrických výbojů, se vydejte k dvojitým dveřím na opačné straně a projděte jimi. Hned jak se dostanete na chodbu, tak se otočte doleva a vstupte do jakési výzkumné laboratoře, kde na komodě napravo objevíte nahrávku.

2-1 2-2

3) Voxophone: A Reward, Deferred (15/80)
Opusťte místnost s poslední nahrávkou, dejte se chodbou nakonec a dostanete se do velkého sálu, kde uvidíte další podívanou v podobě elektrických výbojů. Hned po vstupu utíkejte k tabuli naproti vám a na stole objevíte voxophone.

3-1 3-2

4) Infusion Upgrade (5/25)
Zprava obejděte stůl, ze kterého jste sebrali voxophone (15/80) a najdete vylepšení.

4-1 4-2

5) Voxophone: The Source of Her Power (16/80)
Až vyjedete výtahem nahoru, tak se dostanete do malých místností, kde otevřete železná okna a uvidíte dění uvnitř. Až zhlédnete scénu, kde Elizabeth otevře průchod k Eiffelovce, tak pokračujte dál, vyběhněte nahoru do horní části lokality a dostanete se do další observační místnosti, kde na židli naleznete voxophone.

5-1 5-2

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..