0

Bioshock Infinite: Collectibles Guide – Část 5: Battleship Bay

V následující části naleznete seznam všech collectibles pro pátou část nazvanou Battleship Bay, najdete zde jak všechny záznamníky Voxophone, taky i kinetoskopy a teleskopy.

1) Voxophone: Born in the River (17/80)
Až se proberete na pláži, tak se podívejte dozadu k budově a uvidíte malý povoz s červenobílými pruhy. Utíkejte k němu a přímo pod ním naleznete nahrávku.

1-1 1-2

2) Kinetoscope (9/26)
Pokračujte budovou napravo od pláže (musíte stát zády k moři), uvnitř se jen otočte za roh a objevíte ho u stěny. Je to předtím, než vstoupíte na druhou pláž.

2-1 2-2

3) Voxophone: Heaven (18/80)
Dostaňte se k místu, kde Elizabeth odemkne zámek na dveřích a utíkejte do chodby, kde po vás hodí minci. Napravo uvidíte prodejní automat, kolem kterého utíkejte rovně na konec chodby a tam najdete voxophone v koši na prádlo.

3-1 3-2

4) Voxophone: A Dogʹs Loyalty (19/80)
Jakmile se dostanete do části Arcade, kde je plno automatů, tak oběhněte ty naproti vám a na opačné straně místnosti pokračujte k záchodům. Vstupte na ty pánské nalevo a objevíte nahrávku na stolku vedle umyvadla.

4-1 4-2

5) Kinetoscope (10/26)
Hned jak opustíte pánské záchody, tak se otočte doleva a objevíte kinetoskop.

5-1 5-2

6) Voxophone: Take Her Alive (20/80)
Až zazvoníte na zvonek a budete požadovat tikety, tak budete přepadeni a budete muset všechny zlikvidovat. Následně se otevře brána nahoře nad schody a přiběhne další várka nepřátel. Ty opět zabijte, proběhněte otevřenou bránou a dejte se do místnosti napravo, kde na stole najdete další nahrávku.

6-1 6-2

7) Infusion Upgrade (6/25)
Po sebrání záznamu běžte na konec chodby, zahněte doleva za roh a pokračujte dveřmi po vaší levé ruce. Běžte do místnosti, kde se nacházel prodejce lístků a pod obřími hodinami najdete vylepšení.

7-1 7-2

8) Voxophone: The Golden Path To Heaven (21/80)
Utíkejte zpět na chodbu, zamiřte k bílým dveřím konci chodby a projděte jim Pak seběhněte po schodech dolů a vstupte do malého zákoutí pod schodištěm, kde najdete nahrávku.

8-1 8-2

9) Telescope (4/11)
Až dokončíte jízdu v gondole, tak vyběhněte po schodech nahoru a u zábradlí uvidíte teleskop.

9-1 9-2

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..