0

Bioshock Infinite: Collectibles Guide – Část 1: Welcome Center

V následující části naleznete seznam všech collectibles pro první část nazvanou Welcome Center, najdete zde jak všechny záznamníky Voxophone, taky i kinetoskopy a teleskopy.

1) Voxophone: Love the Sinner (1/80)
Poté, co přistanete v Columbii, tak opusťte stroj, dejte se doleva a uvidíte sochu, kolem které je velké množství svíček. Běžte do místnosti nalevo od ní, doběhněte k oltáři a od něj pokračujte doprava. Dostanete se do malého zákoutí, kde pod obrazem ženy objevíte první voxophone.

1-1 1-2

2) Kinetoscope (1/26)
Poté, co podstoupíte křest a probudíte se v zahradách Columbie, tak se vydejte dál a dostanete se do města, kde bude ve středu náměstí velká socha proroka Comstocka. Počkejte, až se napravo objeví obchod Hudson´s, vstupte dovnitř a aktivujte první kinetoskop.

2-1 2-2

3) Voxophone: Undeserving (2/80)
Najdete ho opřený o trezor za pultem v obchodu Hudson´s, kde se nachází první kinetoskop.

3-1 3-2

4) Kinetoscope (2/26)
Dojděte k mostu, kde uvidíte stažené závory a počkejte, až projedou všechny části průvodu a zvedne se most. Pak přes něj zamiřte na druhou stranu, vyběhněte nahoru po schodech před vámi a pokračujte ke zdi budovy přímo naproti. Na stěně objevíte billboard The False Shepherd a vedle něj i kinetoskop.

4-1 4-2

5) Voxophone: Everyman, All at Once (3/80)
Po aktivaci posledního kinetoskopu se otočte doleva a vyběhněte ho po schodech nahoru k obchodu na 1. obrázku. Potom se vydejte dozadu do zahrady a záznam najdete pod slunečníkem na stole.

5-1 5-2

6) Telescope (1/11)
Až obdržíte od malého chlapce telegram, tak se otočte doleva a jděte kupředu. Po pár krocích najdete u zábradlí první teleskop.

6-1 6-2

7) Kinetoscope (3/26)
Zamiřte se ke vstupu Columbia Raffle & Fair a napravo od něj objevíte kinetoskop.

7-1 7-2

8) Voxophone: For I am Lonely, Too (4/80)
Až získáte Vigor Possession a otevřete bránu, tak se vydejte doprava a objevíte dva policisty, z nichž jeden ukazuje tomu druhému vynález Skyhook. Projděte kolem nich dál a po vaší pravici objevíte velkou sochu ženy, pod kterou se na lavičce nachází zmíněný voxophone.

8-1 8-2

9) Voxophone: Solution to Your Problems (5/80)
Jakmile získáte Skyhook a následně i svoji první střelnou zbraň, kterou je pistole, tak jděte kupředu a po vaší levici uvidíte dvě klece, mezi nimiž najdete na stolku voxophone.

9-1 9-2

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..