0

Bioshock Infinite: DLC Burial at Sea Episode 2 – Collectibles: Část 2 Columbia

1) Voxophone: The Quality of Mercy (15/25)
Jakmile prolezete ventilační šachtou ven, tak se otočte a projděte dveřmi. Následně vstupte do kanceláře Jeremiaha Finka nalevo a poté, co zabijte nepřítele, tak najdete voxophone.

2) Voxophone: Sacrifices (16/25)
Opusťte budovu s prvním voxophonem, využijte Sky-Line a dostaňte se na křídlo vzducholodi. Z něj seskočte na ochoz a vstupte do vnitřního prostoru, kde na bednách vzadu najdete voxophone.

3) Voxophone: Stay the Hand (17/25)
Vraťte se do předchozí části, pokračujte v příběhu a až projdete velkými dvojitými dveřmi, tak naproti vám uvidíte nepřítele a několik stolů. Zabijte ho a na jednom ze stolů najdete voxophone.

4) Voxophone: The Lazarus Project (18/25)
Dostaňte se do velké místnosti s hodinami na podlaze a zamiřte do místnosti Sleep, kde najdete klíč k hodinám a také voxophone u krbu.

5) Voxophone: No Profit for the Prophets (19/25)
Použijte získaný klíč na hodiny, natočte ručku na místnost Leisure a zamiřte tam. Ihned po vstupu najdete voxophone na stolku.

6) Voxophone: The Greater Good (20/25)
Až se dostanete k velké zlaté soše, tak vyčistěte místnost a postavte se k soše tak, že vidíte nápis Tyrant. Pak pokračujte do místnosti napravo a u vypreparovaného parazita najdete záznam.

7) Voxophone: Neceary Precautions (21/25)
Vraťte se ke zlaté soše, podívejte se vzhůru a chytněte se k výše postavenému háku, ze kterého seskočte dolů na ochoz. Vstupte do laboratoře a v druhé místnosti najdete na stole poblíž černé tabule další zvukový záznam.

8) Voxophone: Childish Fears (22/25)
Od sochy se vydejte podlaží uprostřed a najděte vstup do Surgical Suite. Vydejte se dál a dostanete se až do části, kde před sebou uvidíte na operačním stole mrtvého Handymana. Zabijte 3 nepřátele okolo, dejte se doprava a dostanete se do části Parts Inventory, kde u okna na pravé straně místnosti naleznete hlasový záznam.

9) Voxophone: Table Scraps (23/25)
Až seberete vzorek vlasů pro Suchonga, tak vstupte do místnosti nalevo a přehozením páky otevřete všechny bezpečnostní dveře. Nyní se vraťte na začátek této části a ocitnete se zpět v místnosti, kde byl automaton s kulometem a venku se vznášela loď. V rohu místnosti se otevřely dveře, za kterými najdete voxophone v malé místnosti.

 

 

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..