0

Bioshock Infinite: DLC Clash in the Cloud – Blue Ribbon výzvy: Raven´s Dome

Třetí aréna nazvaná Raven´s Dome a její výzvy jsou kupodivu jednodušší než ve druhé aréně, což je dost možná zapříčiněno i tím, že máte lepší vybavení a dost pravděpodobně i vylepšené všechny zbraně a Vigory.

Wave 1: Porazte všechny nepřátele pomocí úderů Sky-Hookem.
Nepřátelé: 6x Soldier
Postup: V tomto případě můžete normálně použít vybavení, které pomáhá při útokem Sky-Hookem, jako například Burning Halo. Tentokrát to totiž nezruinuje výzvu a vy tak bez problémů můžete zabít všechny vojáky.

Wave 2: Porazte všechny nepřátele pomocí pistole.
Nepřátelé: 7x Soldier
Postup: Plně si vylepšete pistoli a jednoduše zlikvidujte všechny nepřátele. Velmi jednoduchá vlna stejně jako ta předchozí.

Wave 3: Porazte všechny nepřátele pomocí Vigoru Undertow.
Nepřátelé: 5x Soldier a 2x Volley Gunner
Postup: Připravte si Undertow, ideálně plně vylepšený, a přitáhněte si k sobě skupinku nepřátel, kterou následně vodní vlnou shoďte dolů z lodi. Musíte to udělat tak, aby spadli mimo pevnou zem pod vámi.

Wave 4: Porazte všechny nepřátele pomocí Vigor pastí.
Nepřátelé: 5x Soldier, 1x RPG Soldier a 1x Zealot
Postup: Připravte si Devil´s Kiss, nabijte ho pomocí LT (L1) a začněte napřímo házet pasti na nepřátele. Jediné, na co si musíte dát pozor je to, abyste nestáli nepřátele v řadě za sebou a omylem tak jeden nezasáhl střelbou druhého, což by znamenalo neúspěch při získání Blue Ribbonu.

Wave 5: Porazte Handymana dřív jak ostatní nepřátele.
Nepřátelé: 3x Soldier a 1x Handyman
Postup: Vypněte si vybavení jako Burning Halo, které by mohlo při útoku na blízku nebo při použití Charge zlikvidovat okolní nepřátele a jakmile začne úroveň, tak rychle vyskočte na Sky-Line nad vámi. Z ní přeskočte a druhou a ta vás zaveze nad můstek u domu, kde seskočte. Pak jděte do domu před vámi a na střeše naproti (někdy se i pohybuje okolo) uvidíte Handymana. Přitáhněte ho k sobě pomocí Undertow a následně začněte pálit z Hand Cannonu a střídavě to doplňujte útoky Charge Vigoru, abyste si rychleji regenerovali štít (musíte mít Charge samozřejmě vylepšený).

Wave 6: Porazte 5 nepřátel tím, že na ně obrátíte jejich spojence.
Nepřátelé: 6x Soldier a 1x Motorized Patriot
Postup: Stačí, když na Motorized Patriota použijete Possession a on automaticky začne útočit na nepřátele. Pokud mu chcete pomoci, tak jim můžete nějakou slabší zbraní ubrat část života a pak ho nechat zabít 5 nepřátel, čímž dokončíte výzvu.

Wave 7: Porazte nepřátele Volley Gunner a Zealot dříve jak Sniper.
Nepřátelé: 1x Soldier, 2x Sniper, 2x Volley Gunner a 1x Zealot
Postup: Jednoduše si vezměte Hand Cannon a jakmile vlna započne utíkejte do přístřešku blíž k vám a zastřelte vojáka a Zealota, kteří se objeví. Po střeše moc nepobíhejte protože se zde nacházejí 2 snipeři a tak využijte Sky-Line, abyste se dostali do výše položené části Raven´s Dome, kde začínala první vlna. Zde zabijte oba nepřátele Volley Gunner a poté se vraťte dolů, kde zastřelte zbývající snipery.

Wave 8: Porazte všechny nepřátele pomocí věží a nástrah v prostředí.
Nepřátelé: 5x Soldier a 2x RPG Soldier
Postup: Ačkoliv můžete využívat i olejových skvrn na podlaze a kaluží, které lze aktivovat pomocí Devil´s Kiss resp. Shock Jockey, tak vám doporučuji, abyste se tomu vyhnuli, protože snadno můžete udělat chybu a zasáhnout nepřítele napřímo. Místo toho využívejte trhlin v prostředí jako je Tesla Coil, Rocket Turret, Gun Turret a Mosquito a neustále mezi nimi přepínejte. Ačkoliv je tato metoda zdlouhavější, tak je poměrně bezpečná a bez větších problémů s ní výzvu dokončíte.

Wave 9: Zabijte všechny nepřátele pomocí Vigorů do 60 sekund.
Nepřátelé: 1x Soldier, 2x RPG Soldier a 3x Firemen
Postup: V této vlně se plně spolehněte na Vigory Charge a Undertow. První zmíněný udrží váš štít neustále dobitý a s tím druhým můžete nepřátele shodit dolů z Columbie, což je velmi rychlý způsob jak vlnu dokončit.

Wave 10: Po dobu 30 sekund se nenechte zranit.
Nepřátelé: 5x Soldier, 2x RPG Soldier a 1x Firemen
Postup: Hned na startu aktivujte trhlinu s vaším dvojníkem, který odláká pozornost od vás, přikrčte se a schovejte se za něco okolo. Jakmile uplyne potřebná doba, tak se objeví hláška, že jste výzvu splnili, a pak už jen budete muset zabít všechny nepřátele.

Wave 11: Porazte všechny nepřátele pomocí brokovnice.
Nepřátelé: 2x Soldier, 1x RPG Soldier, 2x Volley Gunner a 1x Firemen
Postup: Díky poměrně silným nepřátelům si vylepšete Shotgun i Heater a započněte vlnu. Postupně začněte likvidovat nepřátele, přičemž se pokuste přiblížit až úplně k nim, protože jim tak způsobíte největší poškození. Rovněž si dejte pozor abyste nesestřelili nálože RPG vojáků a Volley Gunnerů, což by vyústilo v neúspěšné splnění výzvy.

Wave 12: Dokončete vlnu, aniž byste sebrali zbraň nebo obrali mrtvoly o kořist.
Nepřátelé: 6x Soldier a 2x Firemen
Postup: Vyberte si nejlepší dostupné zbraně a Vigory a porazte všechny nepřátele, aniž byste sebrali jedinou zbraň nebo prohledali mrtvolu a sebrali od nich kořist. Jakmile vlna skončí a odpočítává se čas, tak můžete mrtvoly prohledat a posbírat, co potřebujete.

Wave 13: Porazte nepřátele, zatímco jim odvedete pozornost pomocí trhliny Decoy.
Nepřátelé: 2x Sniper a 2x Motorized Patriot
Postup: Proběhněte domem na druhý balkón, aktivujte trhlinu v podobě vašeho dvojníka (Decoy) a jakmile se na ni jeden ze Sniperů zaměří, tak si ho přitáhněte pomocí Undertow a rychle ho zastřelte. Stejným způsobem zabijte i druhého Sniper a pak vám zůstanou ještě Motorized Patritoti. Těm uberte 80-90% života pomocí normálních zbraní a aktivujte dvojníka. Jakmile po něm Patrioti půjdou, tak je jednoho po druhém zastřelte. Zbytečně nebuďte zbrklí, protože Patrioti dokáží dvojníka rychle zničit a zruinovat tak vaši snahu o získání Ribbonu.

Wave 14: Zabijte nepřátele pomocí stejné zbraně, kterou mají u sebe.
Nepřátelé: 4x Soldier a 4x RPG Soldier
Postup: Do této vlny si vezměte Machine Gun a Shotgun a začněte s likvidací nepřátel se samopaly, které snadno poznáte, stejně jako ty s brokovnicemi. Poté najděte trhlinu s RPG, která se nachází v části, kde jste začínali a s ním zabijte zbylé RPG vojáky. Ty s RPG si nechte nakonec, protože se velmi snadno může stát, že by výbuch zabil obyčejné vojáky.

Wave 15: Porazte každého nepřítele s jinou zbraní.
Nepřátelé: 2x Firemen a 1x Handyman
Postup: Nejprve shoďte jednoho Firemana z Columbie pomocí Undertow a pomocí Carbine zastřelte rychle druhého. Jakmile se objeví Handyman, tak si na něj nechte schopnost Charge a také Hand Cannon, což by vám mělo zaručit bezproblémové dokončení vlny.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..