0

Bioshock Infinite: DLC Clash in the Clouds – Blue Ribbon výzvy: Duke and Dimwit Theater

Wave 1: Zabijte všechny nepřátelé pomocí brokovnice.
Nepřátelé: 5x Soldier a 2x RPG Soldier
Postup: Vybavte se brokovnicemi (Shotguna a Heater) a začněte s likvidací nepřátel. Nejprve se rychle zbavte obyčejných vojáků, které sundáte jednou ranou a nakonec si nechte ty s RPG. Jediné, na co si musíte dávat pozor je to, abyste nesestřelili nepřátelskou raketu, případně aby vojáci s RPG nezasáhli jiné vojáky.

Wave 2: Porazte 2 nepřátele pomocí posedlého Motorized Patriota.
Nepřátelé: 6x Soldier, 1x Firemen, 1x Zealot a 1x Motorized Patriot
Postup: Vezměte si slabší zbraň pistoli, oslabte s ní dva obyčejné vojáky a poté rychle použijte Vigor Possession na Motorized Patriota. Následně ho nechte je zasáhnout a zabít, čímž dokončíte výzvu.

Wave 3: Přinuťte 3 Firemeny, aby se odpálili, zatímco levitují pod vlivem Bucking Bronco nebo Undertow.
Nepřátelé: 6x Firemen
Postup: Zůstaňte na střeše, kde vlna začíná a počkejte, až za vámi vyskočí Firemeni. Rychle na ně použijte Bucking Bronco a až budou ve vzduchu, začněte do nich střílet, dokud se neodpálí. Tímto způsobem zlikvidujte alespoň 3 z nich.

Wave 4: Zraňte 5 nepřátel pomocí Vigor pasti.
Nepřátelé: 9x Soldier a 2x Volley Gunner
Postup: Velmi jednoduchá výzva. Připravte si Shock Jockey, nabijte si past podržením LT (L1) a uvidíte, jak se přesouvá vzduchem věž i se všemi vojáky. Jakmile se zastaví, tak se podívejte vzhůru a hoďte jim tam past. Pokud to uděláte je téměř nemožné, abyste rovnou výzvu nesplnili, protože jsou všichni u sebe a vy tak máte výzvu ihned z krku.

Wave 5: Dokončete vlnu do 0:45.
Nepřátelé: 3x Soldier a 3x Sniper
Postup: Vezměte si Sniper Rifle, používejte trhlinu v podobě návnady (Decoy), která odláká pozornost sniperů a mezitím se je snažte rychle zabít. Mezitím se na střechu ještě dostanou obyčejní vojáci, které zastřelte a máte vyhráno.

Wave 6: Porazte Handymana zatímco elektrizuje Sky-Line.
Nepřátelé: 1x Handyman
Postup: Zůstaňte na střeše, kde jste a začněte pálit na Handymana na věži před vámi, který skočí za vámi. Uberte mu zhruba 80% životů, vyskočte na Sky-Line a jezděte sem a tam, dokud Handyman nevyskočí na Sky-Line a začne ji elektrizovat. Rychle seskočte dolů a začněte do něj pálit. Pokud to stihnete než seskočí dolů, tak výzvu splníte, v opačném případě počkejte, až Sky-Line nebude pod vlivem elektriky a celý postup zopakujte.

Wave 7: Porazte 5 nepřátel pomocí Undertow.
Nepřátelé: 9x Soldier, 1x RPG Soldier a 1x Motorized Patriot
Postup: Jelikož nepřátelé v této vlně přiletí na lodi, tak je jen shoďte dolů pomocí Undertow a nakonec zastřelte Motorized Patriota, čímž dokončíte vlnu a získáte Blue Ribbon.

Wave 8: Zabijte 2 nepřátele pomocí posedlého raketometu na vzducholodi.
Nepřátelé: 5x Soldier a 1x Volley Gunner
Postup: Vyskočte na Sky-Line a rychle se přemístěte na vzdálenější střechu. Zůstaňte zde, dokud nepřiletí vzducholoď a vojáky si přemístěte k sobě pomocí Undertow. Zbavte se Volley Gunnera, následně použijte Possessed Vigor na raketomet a doufejte, že zasáhne nepřátele, které vyzvedněte do vzduchu pomocí Bucking Bronco, abyste se vyhnuli jejich střelbě. Tato výzva by nebyla tak otravná, pokud by raketomet byl alespoň trochu přesný, ale i s velkým štěstím budete výzvu nejspíš několikrát opakovat, protože jednoduše nedokáže zasáhnout nepřítele. Hlavně si dejte pozor na to, aby byl kanón vždy pod vlivem posednutí.

Wave 9: Porazte všechny nepřátele jinou zbraní či Vigorem.
Nepřátelé: 5x Soldier, 1x Zealot a 2x Motorized Patriot
Postup: Poměrně jednoduché, pokud si dáte pozor, abyste každého nepřítele zabili jinou zbraní. Nejprve se zbavte Motorized Patriota, následně i Zealota a poté dvou vojáků, čímž zabijete první polovinu nepřátel. Následně pokračujte k druhé skupině, kde se vypořádejte s druhým Motorized Patriotem a zbylými vojáky. Hlavně si dejte pozor, abyste každého zabili jiným způsobem.

Wave 10: Dokončete vlnu pouze za použití Charge, Return to Sender a brokovnic.
Nepřátelé: 6x Soldier a 2x Volley Gunner
Postup: K dokončení této výzvy vám postačí pouze vylepšený Vigor Charge. Jednoduše ho používejte na všechny nepřátele a nejenže je vždy rychle zlikvidujete, ale navíc máte i téměř neomezený štít, který se začne obnovovat ihned po použití Charge.

Wave 11: Porazte Motorized Patriota posedlým nepřítelem.
Nepřátelé: 7x Soldier a 1x Motorized Patriot
Postup: Zabijte všechny nepřátele kromě jednoho, uberte zdraví Patriotovi, aby mu zůstal jen kousek a posedněte posledního vojáka pomocí Possession. Ten se následně vrhne na Patriota a zabije ho.

Wave 12: Porazte všechny nepřátele pomocí Vigor pastí.
Nepřátelé: 7x Soldier a 1x Sniper
Postup: Jednoduše si aktivujte Devil´s Kiss, nabijte past podržením LT (L1) a klidně s nimi napřímo zasáhněte nepřítele, což nejen, že se pořád počítá jako použití pasti, ale také způsobí více poškození. Tímto způsobem zabijte všechny nepřátele a výzva bude hotova.

Wave 13: Porazte 5 nepřátel pomocí jediného výbuchu Devil´s Kiss.
Nepřátelé: 6x Soldier a 1x Volley Gunner
Postup: Ačkoliv se tato výzva jeví poměrně složitě, tak je docela jednoduchá. Hned na startu se podívejte vzhůru, a jakmile se u okraje objeví nepřítel, použijte Charge a dostanete se za ostatními na střechu altánu. Rychle přezbrojte na Vigor Devil´s Kiss, nabijte past a zasáhněte jí nepřítele. Okolo vás bude v tu chvíli mnoho nepřátel, takže je hodně pravděpodobné, že je zvládnete zabít jediným použitím Devil´s Kiss.

Wave 14: Porazte Handymana pomocí Tesla Coil.
Nepřátelé: 4x Soldier a 1x Handyman
Postup: Zabijte všechny vojáky, následně uberte Handymanovi většinu života a zamiřte k trhlině s Tesla Coil. Pak ji jen aktivujte a pobíhejte kolem, dokud Tesla Coil neodvede svou práci a nezabije Handymana.

Wave 15: Dokončete vlnu do 1:30.
Nepřátelé: 10x Soldier a 2x RPG Soldier
Postup: Vyberte si své nejlepší vybavení a Vigor Charge a začněte s jeho pomocí likvidovat nepřátele. Přemístěte se ke vzducholodi, tam zabijte další nepřátele a uvnitř zničte motor. Poté rychle vyběhněte ven a opusťte loď, čímž vlnu dokončíte. Nezapomeňte na to, že je potřeba vlnu dokončit kompletně a nestačí pouze zabít nepřátele.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..