0

Bioshock Infinite: DLC Clash in the Clouds – Blue Ribbon výzvy: Emporia Arcade

Pokud se vám předchozí arény a jejich výzvy zdály těžké, tak to není nic proti tomu, co vás čeká v té čtvrté s podtitulem Emporia Arcade. Zde opravdu znatelně přituhuje. Nejenže jsou nepřátelé silnější, výzvy jsou navíc opravdu těžké a tak vám nezbude než několikrát opakovat celou arénu, pokud je chcete všechny dokončit.

Wave 1: Nechte posedlého Motorized Patriota zabít nepřítele, který levituje díky Bucking Bronco.
Nepřátelé: 7x Soldier a 2x Motorized Patriot
Postup: Zabijte všechny nepřátele kolem jednoho Motorized Patriota a jednoho vojáka. Poté sešlete na vojáka Bucking Bronco a na Patriota Vigor Possession. Jakmile to uděláte, tak udržujte nepřítele ve vzduchu, kde ho Patriot musí zastřelit (rovněž je dobré mu vzít dopředu život. Osobně se mi podařilo splnit výzvu i tak, že jsem vůbec nemusel použít Possession na Patriota. Jakmile zůstal voják sám, tak jsem mu jen ubral zdraví a použil na něj Bucking Bronco. Následně se postavil tak aby byl v jedné linii Motorized Patriot – Voják – Booker.V tu chvíli po vás začne Patriot  pálit a během toho s velkou pravděpodobností zastřelí i vojáka.

Wave 2: Zabijte 2 nepřátelé jedoucí po Sky-Line pomocí Vigor pastí.
Nepřátelé: 6x Soldier a 2x RPG Soldier
Postup: Hodně otravná výzva, která je z velké částí založena na štěstí. Hned jak vlna započne, tak utíkejte na most před vámi a otočte se doprava ke Sky-Line. Rychle nabijte Devil´s Kiss a jakmile pojede první nepřítel, zasáhněte ho za jízdy. Poté nabijte druhou ohnivou kouli a zasáhněte i druhého jedoucího nepřítele. Jakmile vojáci jednou ze Sky-Line seskočí, tak je poměrně těžké je znova na ni dostat a tak vyjeďte do horní části budovy, kde zabijte oba vojáky s RPG a následně počkejte na balkóně, než přijedou vojáci a umožní vám je znovu zasáhnout pomocí pasti.

Wave 3: Porazte všechny nepřátele pomocí nástrah v prostředí a trhlin (Tears).
Nepřátelé: 8x Soldier a 3x Volley Gunner
Postup: Hned na začátku úrovně aktivujte skrze trhlinu Tesla Coil, která začne zasahovat nepřátele elektrickými výboji. Pokud chcete ušetřit čas, můžete nepřátelům ubrat část zdraví střelbou. Z toho důvodu si vezměte raději pistoli, protože nemá tak velké poškození a nestane se vám tak rychle, že je omylem zabijete.

Wave 4: Zabijte každého nepřítele jinou zbraní nebo Vigorem.
Nepřátelé: 6x Soldier a 2x RPG Soldier
Postup: V tomto případě můžete jedním Vigorem zranit více nepřátel, ale finální zásah musí být vždy jiný. Využijte obě zbraně, které máte u sebe. Následně pak začněte s používáním jednotlivých Vigorů včetně Possession.

Wave 5: Porazte oba Handymany, zatímco elektrizují Sky-Line.
Nepřátelé: 2x Handyman
Postup: Zůstaňte na střeše budovy a zamiřte na zastřešený balkón, odkud vidíte na protější budovu, kde se shromažďují oba Handymani. Pomocí Carbine, Sniperovky nebo Hand Cannonu začněte pálit do jednoho z nich a nalákejte ho k sobě na balkón. Jakmile se objeví, tak vyskočte na Sky-Line a jezděte sem a tam okolo balkónu, než Handyman vyskočí na Sky-Line a začne ji elektrizovat. Pak rychle seskočte dolů a několikrát mu to napalte přímo do srdce, což by ho mělo poslat k zemi. Pokud to nestihnete, tak počkejte až bude Sky-Line v normálu a postup opakujte. Nakonec tak stejným způsobem nalákejte i druhého Handymana a zabijte ho.

Wave 6: Porazte všechny nepřátele pomocí brokovnice.
Nepřátelé: 3x Soldier a 4x Sniper
Postup: Vzhledem k tomu, že začínáte na opačné straně ulice a na protější straně jsou Snipeři, tak si na tuto výzvu rezervujte alespoň jedno oživení. Následně pak vytvořte vašeho dvojníka, který odláká pozornost sniperů, zamiřte k okraji ulice a vytvořte na protější straně níže položený hák. Ten pak rychle použijte, abyste se dostali na druhou stranu a pokud vám to nevyjde, což se v této vlně může snadno stát, tak ožijete v Bookerově kanceláři, která má vstup na druhé straně, takže tak trochu oblbnete hru. Poté vyčistěte všechny nepřátele pomocí brokovnice ve spodním patře, vytvořte hák nahoře a použijte ho. Až tam budete, tak rychle seskočte na zem, protože jsou snipeři opravdu nebezpečí a rovněž i je zastřelte brokovnicí.

Wave 7: Zabijte 2 nepřátele pomocí Firemenova sebevražedného útoku.
Nepřátelé: 5x Soldier a 3x Firemen
Postup: Firemeni spáchají sebevražedný útok poté, co jim způsobíte dostatečné množství poškození. Abyste eliminovali štěstěnu, tak použijte Undertow a přitáhněte si Firemena i s dalšími 2 vojáky. Pak do něj několikrát vystřelte a poté je společně znovu přitáhněte pomocí Undertow. Jakmile to uděláte, tak Firemen vybouchne a spolu s ním vezme i své spojence.

Wave 8: Dokončete vlnu do 1:20.
Nepřátelé: 4x Soldier, 1x RPG Soldier a 2x Motorized Patriot
Postup: Hned na startu použijte záchytný hák na vedlejší vznášející se lodi a rychle použijte výpad Charge proti Patriotovi, kterého následně sundejte zbraněmi. Pak aktivujte hák skrze trhlinu, který je na budově, a seskočte na balkón, kde postřílejte všechny vojáky včetně toho s RPG. Jako posledního zlikvidujte druhého Patriota, kterého sundejte opakovaným použitím Vigoru Charge, nebo ho omračte pomocí Undertow a následně rozstřílejte na kousky.

Wave 9: Porazte Sirénu dříve, než zničíte vzducholoď.
Nepřátelé: 7x Soldier, 2x RPG Soldier, 1x Motorized Patriot a 1x Siren
Postup: Prostřílejte si cestu přes nepřátele až na vzducholoď, kde vás čeká Motorized Patriot. Sundejte ho, vstupte do lodi a vrhněte se na Sirénu, kterou zlikvidujte opakovaným použitím Vigoru Charge doplněného o střelbu z Hand Cannonu. Poté už jen zničte motor vzducholodi, kterou opusťte a máte hotovo.

Wave 10: Porazte všechny nepřátele za použití Sniper Rifle.
Nepřátelé: 15x Soldier
Postup: V této vlně je sice hodně nepřátel, ale jen několik z nich má k dispozici střelné zbraně. Začněte s jejich likvidací a jako první zastřelte ty se střelnými zbraněmi, poté se dejte na ústup, vždy poodběhněte, rychle se otočte a zastřelte 1-2 nepřítele. Jediné na co si musíte dát pozor je stav munice, kterou můžete doplnit pomocí oblečení a nebo se nechat zabít za předpokladu, že máte zakoupeno oživení.

Wave 11: Porazte nepřátele, zatímco jim odvedete pozornost pomocí trhliny Decoy
Nepřátelé: 2x Handyman
Postup: Handymanové v této vlně jsou opravdu silní, proto mějte připravený Charge Vigor, který vám začne po použití regenerovat štít a oslabte oba Handymany. Následně si vyhlédněte obě trhliny s vaším dvojníkem, vytvořte je a jakmile se přiblíží Handyman a začne útočit, tak na něj rychle zaútočte a postupně je oba sundejte.

Wave 12: Zabijte všechny vojáky a Zealoty pomocí kombinace Bucking Bronco a Charge.
Nepřátelé: 5x Soldier, 2x Zealot a 2x Motorized Patriot
Postup: Nejprve si k sobě přitáhněte Motorized Patrioty pomocí Undertow (jednoho po druhém) a zastřelte je. Během toho se dost pravděpodobně objeví Zealoti, na které použijte Bucking Bronco a jakmile se budou vznášet, tak je zasáhněte pomocí Charge. Ujistěte se, že máte deaktivovány všechny druhy oblečení, které ovlivňují Meele útok Sky-Hookem, protože jinak při zásahu automaticky dojde k neúspěchu při splnění výzvy. Až je zabijete, tak zamiřte do protější budovy a zde kombinací Bucking Bronco + Charge zabijte i zbývající vojáky.

Wave 13: Zabijte nepřátele pomocí stejné zbraně, kterou mají u sebe.
Nepřátelé: 15x Soldier
Postup: Stejně jako v poslední aréně i zde je dobré si přinést Shotgun a Machine Gun společně s minimálně jedním oživením. Tentokráte je zde opravdu hodně nepřátel a pokud vás zabijí, tak zůstaňte v Bookerově kanceláři dostatečně dlouho. Po chvíli uvidíte, jak se počet nepřátel snižuje, aniž by vám to pokazilo splnění výzvy, takže toho využijte, dokud to jen bude možné. Nakonec vylezte ven a zabijte zbylé nepřátelé stejnou zbraní, jakou mají u sebe. Rovněž se mi podařilo nepřátele na lodích shodit dolů pouze za pomoci Undertow a i tak jsem výzvu splnil, což z ní udělal super lehkou výzvu.

Wave 14: Zabijte Handymana pomocí trhliny v podobě Motorized Patriota.
Nepřátelé: 1x Handyman.
Postup: Zraňte Handymana na kritickou úroveň, následně aktivujte trhlinu s Motorized Patriotem na jedné z lodí a nechte ho, aby se s Handymanem vypořádal. Pokud by ho Handyman stačil zničit, tak počkejte, až se trhlina obnoví a postup zopakujte.

Wave 15: Shoďte 4 těla z Columbie předtím, než je Siréna dokáže oživit.
Nepřátelé: 1x Siren
Postup: Tato výzva se splní sama, protože jakmile začne Siréna oživovat nepřátele, tak to obvykle udělá okolo srázů a říms, takže vojáci rovnou spadnou z Columbie dolů. Arénu jsem dohrál několikrát a výzvu jsem automaticky splnil pokaždé. Nicméně hned jak se Siréna objeví a začne oživovat první mrtvé, tak použijte Undertow a shoďte je dolů z povrchu města Columbia.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..