0

Bioshock Infinite: DLC Clash in the Clouds – Blue Ribbon výzvy: The OPS Zeal

První aréna v DLC Clash in the Clouds je odemčena od samotného začátku a jak by se dalo čekat její výzvy jsou nejlehčí. Jednotlivý rozbor vln najdete níže.

Wave 1: Porazte nepřátele pomocí Sky-Line úderu.
Nepřátelé: 5x Soldier
Postup: V této fázi se utkáte pouze s několika lehce vyzbrojenými vojáky. Jediné, co musíte udělat je pověsit se na Sky-Line, během jízdy zamířit na vojáka a akčním tlačítkem provedete skok s útokem, který je okamžitě vyřadí ze hry. Tímto způsobem musíte zabít všechny.

Wave 2: Dokončete vlnu s tím, že utržíte pouze poškození štítu.
Nepřátelé: 6x Soldier
Postup: Zabijte všechny nepřátele, aniž by vás zranili fyzicky na vašem zdraví (červený ukazatel). Nejjednodušším způsobem je použít vylepšenou verzi Charge, která vám po útoku začne obnovovat štít a tak se nikdy nestane, že vám ho vojáci stihnou zničit. Rovněž můžete využít útoků ze Sky-Line, kde jste neustále v pohybu a nepřátelé vás mají problém zasáhnout.

Wave 3: Dokončete vlnu za použití útoků Sky-Hookem a brokovnic (Shotgun a Heater).
Nepřátelé: 5x Soldier
Postup: Další jednoduchý úkol, na který se stačí vyzbrojit brokovnicí a postupně zabít jednoho vojáka po druhém.

Wave 4: Dokončete vlnu za použití kulometů (Machine Gun a Repeater) nebo Crank Gunu.
Nepřátelé: 5x Soldier a 1x Volley Gunner
Postup: První trošku složitější úkol, protože se zde nachází jeden voják se zbraní Volley Gun. Dejte si pozor, abyste nesestřelili výbušninu, která by ho zranila, jinak výzva skončí neúspěchem. Pro rychlejší dokončení vlny se snažte mířit na hlavu.

Wave 5: Dokončete vlnu za použití zbraní Pistol a Hand Cannon.
Nepřátelé: 1x Handyman
Postup: Tato výzva se dá splnit i bez vylepšení Hand Cannonu, ale samozřejmě je to s nimi jednodušší. Handyman naštěstí nemá takové poškození jako v pozdějších výzvách a tak se mu snažte z blízky mířit na srdce, přičemž se jako vždy vyvarujte použití jiných zbraní a Vigorů, než je předepsáno.

Wave 6: Dokončete vlnu, aniž byste sebrali zbraň nebo obrali mrtvoly o kořist.
Nepřátelé: 4x Soldier a 2x RPG Soldier
Postup: Vyberte si nejlepší dostupné zbraně a Vigory a porazte všechny nepřátele, aniž byste sebrali jedinou zbraň nebo prohledali mrtvolu a sebrali od nich kořist. Jakmile vlna skončí a odpočítává se čas, tak můžete mrtvoly prohledat a posbírat, co potřebujete.

Wave 7: Porazte všechny nepřátele použitím zbraní se zaměřovačem, když zaměřujete.
Nepřátelé: 3x Soldier, 2x Sniper a 1x Zealot
Postup: Ke splnění této výzvy potřebujete použít zbraně Sniper Rifle nebo Burstgun. Každého nepřítele musíte porazit, když máte zamířeno skrze hledí, jinak výzva selže. Z mého pohledu je lepší použít sniperovku, využít Sky-Line k rychlému přesunu po lokaci a z bezpečné vzdálenosti nepřítele zastřelit.

Wave 8: Porazte všechny nepřátelé pomocí trhlin (Tears), pastí Possession a Return to Sender.
Nepřátelé: 2x Zealot a 2x Volley Gunner
Postup: Jelikož jsou nepřátelé docela silní a vy nemůžete použít žádné útočné Vigory ani zbraně, tak využívejte Rocket Automatonů a také Tesla Coil, přičemž pobíhejte okolo a čas od času použijte na nepřátele Possession Trap, pokud možno vylepšenou. Pokud si budete včas obnovovat štít, tak byste neměli mít problém vlnu dokončit.

Wave 9: Porazte všechny nepřátele, aniž byste je zasáhli do hlavy či srdce.
Nepřátelé: 5x Soldier a 1x Handyman
Postup: Osobně se mi osvědčil Hand Cannon a Sniperovka. Snažte se vojákům i Handymanovi mířit na nohy a vzhledem k síle zbraní by neměl být problém je zabít. Snažte se pohybovat po Sky-Line, když budete potřebovat obnovit štít a dostat se z Handymanova dosahu.

Wave 10: Porazte Sirénu předtím než oživí mrtvé.
Nepřátelé: 4x Soldier a 1x Siren
Postup: K této výzvě se doporučuji vrátit později, jakmile budete mít oblečení Burning Halo, plně vylepšený Vigor Charge a také Hand Cannon. Hned jak vlna započne, tak seskočte dolů pod vás a tam bude siréna, okamžitě začněte pálit z Hand Cannou a střídejte to s Charge, abyste ji sundali co nejrychleji.

Wave 11: Dokončete vlnu bez použití Sky-Line a háků.
Nepřátelé: 2x Soldier, 1x Firemen a 1x Motorized Patriot
Postup: Použijte Vigor Undertow k rychlému přitáhnutí a omráčení nepřátel k okraji a následně je druhým použitím shoďte dolů ze srázu. Úplně se vyhněte používání Sky-Line a háků a rychle zničte ještě Motorized Patriota.

Wave 12: Dokončete vlnu do 1:15.
Nepřátelé: 2x Zealot a 2x Firemen
Postup: V této vlně vás čekají 2 Zealoti a 2 Firemeni, což není moc času je relativně dost. Plně upgradovaný Charge dokáže divy a vlnu dokončíte i za polovinu určené doby.

Wave 13: Dokončete vlnu pomocí střelby ze Sky-Line a útoky ze Sky-Line.
Nepřátelé: 2x Firemen a 1x Handyman
Postup: V žádném případně neútočte jinak než ze Sky-Line. Doporučuji si vzít silné zbraně jako Hand Cannon, RPG, Carbine nebo Sniperovku a neustále se pohybujte po Sky-Line, přičemž z ní seskočte vždy, když se jí Handyman rozhodne zelektrizovat.

Wave 14: Dokončete vlnu za použití Shock Jockey a zásahů do hlavy.
Nepřátelé: 2x Soldier, 2x Sniper a 1x Zealot
Postup: Na tuto vlnu je vaší jasnou volbou Sniper Rifle. Hned na startu s ní sundejte Snipera a následně vždy paralyzujte nepřítele pomocí Shockey Jockey a následně mu ustřelte hlavu.

Wave 15: Každého nepřítele zabijte jiným Vigorem.
Nepřátelé: 2x Handyman a 1x Motorized Patriot
Postup: Tato výzva rozhodně není tak těžká, jak by se mohlo zdát. Nejprve se rychle zbavte Motorized Patriota pomocí pasti Shock Jockey a následně vylepšeným Charge zlikvidujte prvního Handymana. Poté přezbrojte na Devil´s Kiss a s jeho pomocí se zbavte i druhého Handymana. Důležité je, abyste daným Vigorem nepřítele zabili, ale zdraví mu můžete nejprve ubrat pomocí normálních zbraní, takže to není tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..