0

Bioshock: Zbraně – Wrench

wrench

Hasák je jediná zbraň na blízku, která se v Bioshocku nachází a najdete ho v úvodní části hry Welcome to Rapture. Společně s výzkumnou kamerou nemůže být nijak vylepšeno a na první pohled se zdá, že je naprosto k ničemu a okamžitě ji vyměníte za lepší zbraň. To je víceméně pravda, ale na druhou stranu jde tuto zbraň podpořit obrovským množstvím toniků a díky tomu se z hasáku může stát nejsilnější zbraň ve hře, která ovšem vyžaduje kontaktní boj tělo na tělo.

Poškození

  • 20 bodů bludgeoning poškození proti Splicerům a strojům
  • 5 bodů bludgeoning poškození proti Big Daddymu

Útoky, jejich typy a navýšení poškození

  • Běžný útok, který udělá 20 bodů bludgeoning poškození můžete navýšit pomocí toniků Wrench Jockey o 350% a Wrench Jockey o 550%. Celkově to tedy znamená 900% bonusového poškození celkem pak 200 bodů bludgeoning poškození.
  • Pokud vyzkoumáte na maximum nepřítele a použijete tonik Damage Research, tak získáte dalších 50% poškození navíc. Místo 20 bodů, tak získáte 30 bodů poškození.
  • Tichý útok proti nepříteli, který si vás nevšiml, jde navýšit o 150% díky toniku Wrench Lurker a 200% díky Wrench Lurker 2. Bonus se za tyto toniky sčítá a celkem to tak znamená 350% bonusového poškození. Tichý útokem je vždy myšlen pouze ten první.
  • Útok proti omráčeným nepřátelům pomocí Electro Bolt plazmidu navýší vaše poškození o 400%. Bonus je aplikován pouze při prvním útoku proti omráčenému nepříteli, protože pak přijde k sobě a již není omráčený.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..