0

Castlevania: Lords of Shadow – Návod: Kapitola III

The Three Towers

Utíkejte k obří soše, pomocí LT + podržení X nabijte ránu a bouchněte do ní. Posuňte ji až k bráně, poté vylezte nahoru na římsu napravo a seskočte na pevnou zem. Utíkejte směrem dolů k obrazovce, zabijte skupinku vlkodlaků a nalevo si doplňte magii. Vzadu nalevo vylezte na římsu, přeskočte zeď a dostanete se zpět k velké soše. Aktivujte si magii stínu, pomocí rukavice do ní udeřte a dostaňte ji na okraj útesu. Pak se přehoupněte na druhou stranu, utíkejte kupředu a poté směrem k obrazovce, kde objevíte temný krystal. Po jeho přisvojení běžte na sever, přeskočte po ostrůvcích směrem na východ a přeručkujte po římse. Pak se přehoupněte na protější bod a vytáhněte na nádvoří, kde zabijte několik vlkodlaků. Na scéně se objeví víly a vy tak získáte novou relikvii a přístup do další části. Utíkejte kupředu, přistupte k hlavě býka a otáčejte kůlem tak dlouho, dokud se nespustí mříže vzadu.

20150614003150 20150614003203

Pak vstupte do menšího chrámu a uvidíte blikající dveře, které mohou být otevřeny, pokud získáte tři víly. Dejte se tedy doleva, na konci si osedlejte Warga a s ním zamiřte na východ. Pročistěte si s ním cestu od dotěrných vlkodlaků, na konci vyskákejte nahoru po vinné révě a poté ho uškrťte. První chodbou nalevo utíkejte k fontáně, doplňte si zdraví a vraťte se dovnitř. Vzadu uvidíte propast nalevo a cestu ven napravo. Utíkejte tedy doprava, přeskočte propast a zabijte vlkodlaky. Poté otáčejte mechanismem, dokud se nezvedne brána, vstupte do věže a nalevo se zachyťte bodu. Gabriel vyskočí ven, kde se musíte zachytit dalšího bodu vysoko nad vámi, pak vylezte nahoru a dejte se po římse vlevo. Na samotném vrcholu prozkoumejte zelený kámen a získáte první vílu. S ní utíkejte směrem k obrazovce, doplňte si magii a po stěně se spusťte dolů do místnosti, kterou jste před chvílí opustili.

20150614003442 20150614003850

Na stěně uvidíte tři pláty, které musíte správně aktivovat. Použijte magii světla na levý plát, poté magii stínu na ten prostřední a pravý a vyřešíte hádanku. Vyběhněte ven, zhoupněte se přes obrovský monument na druhou stranu a dostanete se do další věže. Napravo si všimněte zavřené brány a utíkejte vlevo. Na konci před mříží seberte ze země kůl, vraťte se s ním k bráně a vložte ho do mechanismu. Nejprve zabijte otravného vlkodlaka, který se objeví na scéně, poté otáčejte kůl, dokud se brána neotevře a po venkovních římsách vylezte na vrchol druhé věže, kde najdete další vílu. Pak se vraťte zpátky dolů, vytáhněte kůl z mechanismu a utíkejte doleva. Těsně před mříží ho vložte do druhého a mříž s ním spusťte dolů. Přes bod se přehoupněte na plošinu doleva, vytáhněte se nahoru na římsu a ručkujte doleva.

20150614003934 20150614010200

Pokračujte na vrchol třetí věže, seberte třetí vílu a po pravé stěně věže slezte na pevnou zem. Z balkónu se dostanete do známé místnosti, takže utíkejte dopředu a spusťte se do propasti nalevo. Jakmile se chytnete římsy, tak přeručkujte za roh vlevo a bezpečně se spuťte dolů. Vyběhněte na nádvoří, začněte otáčet soustrojím ve středu a napadnou vás tři velcí vlkodlaci, kteří ho zničí. Postupně je tedy zabijte, utíkejte do pravého zadního rohu a strhněte zeď tím, že zatáhnete za dřevěný trám, který vyčnívá ze zdi. Nakonec vyskákejte po římsách nahoru, utíkejte k zářícím dveřím a pomocí tlačítka RT u nich vypusťte víly.

20150614010516 20150614010650

The Dark Lord of the Lycans

Seběhněte po schodech dolů, doplňte si zdraví a magii z fontány a skočte na plošinu, kde se odehraje scéna s Cornellem. Nejprve se vyhýbejte jeho útokům pomocí úskoků a až bouchne do země, tak přeskočte tlakovou vlnu. Pokud máte u sebe stříbrné dýky, tak si je šetřete až na druhou část souboje a ve volných chvílích do něj řežte hlava nehlava. Až mu uberete všechno zdraví, tak se spustí animace a bude následovat druhá část souboje, ve které se Cornell promění ve vlkodlaka.

20150614012446 20150614013049

Ten pokračuje ve stejném duchu a navíc přidá rychlé výpady kupředu díky speciálním cyklónovým botám. Uberte mu asi 90% zdraví a stane se nezranitelným. Po zhlédnutí sekvence se k němu zbytečně nepřibližujte pod nohy a místo toho útočte na okolní sochy, které postupně zničte a uberete mu zbylou část zdraví. Potom už jen mačkejte akční tlačítka podle potřeby, dorazte Cornella a pomocí sprintu přeskočte jámu. Nakonec se vytáhněte nahoru na skalní římsu a shlédněte animaci.

20150614014035 20150614014214

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..