0

Dante´s Inferno: Collectibles – Část 01: Shores of Acheron

Relikvie Death Blade (1/31): Krátce po otevření brány seskočí Dante ve videu dolů a budete nuceni po stěnách přeskákat na pevnou zem, kde uvidíte básníka. Promluvte si s ním, dokud nedostanete relikvii.

Stříbrná mince (1/30): Nalevo od básníka vyskočte na vyvýšenou část k oranžové fontánce a uvnitř objevíte první stříbrnou minci.

Stříbrná mince (2/30): Dostaňte se do kruhové místnosti s otočnou pákou, zabijte dva rohaté démony a poté otočte pákou, abyste vyjeli do horní části místnosti. Rychle skočte do výklenku nalevo a seberte minci z fontány.

Stín Pontius Pilate (1/27): Narazíte na něj krátce po rozmluvě s básníkem, přičemž bude klečet nalevo od démonických dveří.

Stříbrná mince (3/30): Dostaňte se ke klečící soše, ke které je připevněno lano a za ní zničte oranžovou fontánku.

Relikvie Charon´s Oar (2/31): Až rohatý démon přetne lano a vy skončíte na boku lodi, tak ručkujte doprava, přeskočte malou propast a vylezte nahoru do výklenku s démonickým psem. Dejte mu rozhřešení a získáte relikvii.

Stříbrná mince (4/30): Až se dostanete do lodi, tak vezměte bednu nalevo, přetáhněte ji do pravé části a vytáhněte na rampu. Zamiřte dozadu k plošině, otočte s ní, aby její hlavní část byla ve středu a přetáhněte přes ni bednu do levé části. Zde už jen vyskočte nahoru do výklenku a z fontánky seberte další minci.

Stín Orpheus (2/27): Přesuňte bednu na střed plošiny a otočte pákou, aby se vrátila do původní polohy. Pak jen vyskočte nahoru ke stínu Orphea.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..