0

Dante´s Inferno: Collectibles – Část 03: Lust

Stříbrná mince (6/30): Až se dostanete k lanům, které visí podél stěny a budete muset přeskákat dál, tak se dostaňte na druhé z nich a vylezte po něm až nahoru k oranžové fontáně, která ukrývá minci.

Relikvie Francesca´s Book (7/31): Od poslední mince slezte po laně do středu tak, abyste napravo viděli 2 provazy z lidských těl. Rozhoupejte se, dvojskokem k nim přeskočte a pomocí RB se zachyťte. Poté už jen vylezte nahoru a od démonického psa získejte relikvii.

Stín Francesca da Polenta (4/27): Až se po sérii lan a provazů z lidských těl dostanete až dolů, tak objevíte Francescu napravo.

Relikvie Filippo´s Rage (8/31): Až se dostanete na most, kde prochází elektrické výboje, tak utíkejte ke třetí soše nalevo a slezte dolů pod most, kde najdete démonické psa s relikvií.

Stříbrná mince (7/30): Na mostě utíkejte ke čtvrté soše nalevo a za ní slezte po stěně dolů k fontáně s mincí.

Kámen Beatrice (2/3): Na mostě utíkejte do prostoru mezi třetí a čtvrtou sochou napravo a po stěně slezte dolů pod most, kde v zákoutí objevíte fontánu s kamenem.

Relikvie Tristan´s Desire (9/31): Ve věži si promluvte s básníkem, dokud vám ji nedá.

Stříbrná mince (8/30): Po rozmluvě s básníkem běžte na kruhovou plošinu, vytáhněte sochu ze zdi a zamiřte po levé cestě od plošiny dolů, kde přehoďte páku. Díky soše se plošina v polovině cesty zablokuje a vy se tak budete moci dostat k oranžové fontáně nalevo, která minci ukrývá.

Stín Paolo Malatesta (5/27): Až vyjedete s platformou nahoru, tak pravým průchodem zamiřte k provazu z lidských těl a dostaňte se po něm až dolů ke stínu Paola.

Stín Semiramis (6/27): Z platformy se vydejte levým průchodem, dostaňte se po démonické zdi až k soše, která slouží k ukládání pozice a napravo od ní uvidíte stín.

Relikvie Arrow of Paris (10/31): Od stínu se spusťte dolů na plošinu pod vámi a dejte démonickému psu rozhřešení.

Stříbrná mince (9/30): Vraťte se k soše, dejte se doleva a v malém výklenku vytáhněte minci z fontány.

Relikvie Antony´s Standard (11/31): Porazte bosse Marcus Antonius a Cleopatru.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..