0

Dante´s Inferno: Collectibles – Část 04: Gluttony

Relikvie Rain of Gluttony (12/31): Od sochy k ukládání hry se nespouštějte po provazu z lidských těl dolů, ale místo toho se chyťte lana a ručkujte směrem doprava. Dostanete se na plošinu s démonickým psem, který má relikvii u sebe.

Relikvie Azrael´s Apprentice (13/31): Porazte bosse Cerberus.

Stříbrná mince (10/30): Po zabití Cerberuse se vydejte dál a jakmile narazíte na první oranžovou fontánu po vaší levici, tak ji zničte.

Stín Ciacco (7/27): Až seskočíte do jeskyně a zabijete nepřátele, tak se vydejte dál a nalevo od sochy objevíte stín.

Stín Clodia (8/27): Od sochy zamiřte ven, zabijte létající monstra a než po laně přeručkujete dál, tak zamiřte do tlamy nalevo, ve které najdete stín.

Relikvie CIacco´s Bile (14/31): Přeručkujte po laně dál, vstupte do tlamy a dostaňte se k básníkovi. Jakmile si s ním dvakrát promluvíte, tak získáte tuto relikvii.

Stříbrná mince (11/30): V bludišti s otočnými zrcadly a vznášející se plošinou musíte po 2 démonických zdech vylézt nahoru k fontáně a v ní najdete minci.

Kámen Beatrice (3/3): Až se v bludišti s otočnými zrcadly dostanete na vznášející se plošinu, tak z ní seskočte doprava k nejníže položené oranžové fontáně napravo. Musíte to udělat dříve, než vás plošina zaveze do další části skrze zrcadlo.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..