0

Dante´s Inferno: Collectibles – Část 05: Greed

Stříbrná mince (12/30), relikvie Octavian´s Gold (15/31): Po dokončení puzzlu se zrcadly se dostaňte k soše, slezte po provazu z lidských těl dolů a spusťte se na lano. Rozhoupejte ho a přehoupněte se na další provaz z lidských těl, po kterém vyšplhejte až nahoru a narazíte na stříbrnou minci společně s démonickým psem, který ukrývá relikvii Octavian´s Gold.

Relikvie Crown of Carthage (16/31): Jakmile z předchozí části dostanete až dolů, tak dojdete k místu, kde musíte vyskočit na římsu a zachytit se ji, abyste vylezli nahoru do chodby. Jakmile to uděláte tak místo vytáhnutí přeručkujte po římse doprava a dostanete se do skryté části s démonickým psem.

Stříbrná mince (13/30): Vraťte po římse doleva, vytáhněte se nahoru a vyskočte napravo na vyvýšenou část. Poté přeskočte dvojskokem doleva a dostanete se na další plošinu. Z ní pokračujte k obrazovce a dostanete se k fontáně, jež ukrývá minci.

Stín Tarpeia (9/27): Po ozubených kolech vyskákejte nahoru, přeskočte na ty nalevo a z nich pak na samostatné kolo napravo. Poté vyskočte na plošinu napravo, přičemž se vyhněte ozubenému kolu a dostanete se až ke stínu.

Stříbrná mince (14/30): Za démonickými dveřmi zabijte nepřátele a vyskočte vzadu do výklenku, kde najdete minci ve fontáně vedle páky.

Relikvie Demon´s Wing (17/31): Ve stejné místnosti jako je mince zatáhněte za páku ve středu místnosti a počkejte, až plošiny s bodci vyjedou nahoru. Pak za páku zatáhněte znova, rychle vyskočte do výklenku s mincí a skočte na prostřední plošinu. Potom už jen přeskočte na plošinu napravo a z ní do výklenku s démonickým psem.

Stříbrná mince (15/30): V kruhové místnosti, s démonickým psem uprostřed, seskočte dolů a vytáhněte minci z fontány úplně napravo.

Stín Gessius Florus (10/27): V té samé kruhové místnosti se vyhněte ramenům s ostny a přeskákejte po plošinách až k démonickým dveřím. Následně pak už jen přeskočte do výklenku napravo a tam najdete stín.

Relikvie Wasted Gold (18/31): Vraťte se k démonickým dveřím, otevřete je a přehoďte páku. Poté, co uvidíte, jak se zvedne klec a zastaví ramena s ostny, tak přeskočte na centrální plošinu a získejte relikvii od démonického psa.

Relikvie Coin of Plutus (19/31): Dostaňte se k básníkovi, promluvte si s ním a vyskočte na démonickou stěnu. Po ní jděte kousek nahoru, ale ne úplně a místo toho pokračujte doprava. Dostaňte se až na konec, slezte dolů a dejte rozhřešení démonickému psu.

Stříbrná mince (16/30): Vraťte se po démonické zdi nad předchozí celu, slezte do ní a otevřete fontánu.

Stříbrná mince (17/30): Pokračujte dál, zhoupněte se pomocí kosy a přeskočte na lano. Jakmile přeručkujete dál, tak seskočíte dolů a uvidíte dvě fontány. V té zadní se ukrývá mince.

Stříbrná mince (18/30): Dostaňte se k velké zlaté soše, vyskočte na platformu u ní a aktivujte páku. Po zničení hromady těl odkryjete páku, kterou otáčejte podržením páčky doprava a natočte platformu doprava. Pak znovu použijte páku nahoře na plošině a uvidíte, jak zničíte část sloupu a ten se zčásti utopí ve zlatě. Pak jen vyskočte nahoru do výklenku, otevřete levou fontánu a objevíte minci.

Stín Fulvia (11/27): Až se značně pohnete v příběhu a dostanete po ozubených kolech s buchary až k démonické bráně, tak ji otevřete. Následně vylezte po démonické zdi a nalevo od sochy k ukládání hry objevíte Fulvii.

Relikvie Eye of Alighiero (20/31): Zabijte bosse Alighiero.

Relikvie Hoarder´s Purse (21/31): Po souboji s bossem zamiřte k démonické bráně před vámi, vyskočte do výklenku nalevo a očistěte démonického psa od jeho hříchů.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..