0

Dante´s Inferno: Collectibles – Část 06: Anger

Stříbrná mince (19/30): Dostaňte se k bráně, u které je box, odtáhněte ho směrem k obrazovce a zastavte u skály napravo. Poté vyskočte na box, vytáhněte se nahoru na plošinu a minci najdete ve fontáně.

Relikvie Medusa´s Call (22/31): Po získání mince odtáhněte box na plošinu a to vám uvolní cestu do podzemního tunelu, kde vyzpovídejte básníka.

Stín Boudica (12/27): Až se po zdi dostanete do jeskyně, kde na vás zaútočí nepřátelé, tak napravo uvidíte bránu. Zničte ji a za ní objevíte Boudicu.

Stříbrná mince (20/30): Poté, co z lana seskočíte na kruhovou plošinu, zabijte nepřátele, nechte se vyvézt nahoru a dostanete se do chodby, kde po vaší levici otevřete fontánu.

Stín Hecuba (13/27): Jakmile vylezete k soše k ukládání hry, tak se dejte doleva a dostanete se do části s otočnou pákou. V pravé části pak objevíte Hecubu.

Stříbrná mince (21/30), relikvie Guiding Flame (23/31): Až vyřešíte puzzle a dostanete se na vrchol věže, tak shlédněte sekvenci a po ní pokračujte doprava k básníkovi. Vyskočte na vyvýšenou část napravo od něj a objevíte fontánu a také démonického psa.

Stín Filippo Argenti (14/27): Po provazech z lidských těl slaňte až dolů a nalevo od sochy k ukládání hry objevíte Filippa.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..