0

Dante´s Inferno: Collectibles – Část 07: Heresy

Relikvie Rage of Farintha (24/31): Až se dostanete po lanech a provazech k básníkovi u démonických dveří, tak ho vyzpovídejte.

Stříbrná mince (22/30): Až vylezete po démonické zdi a dostanete se do chodby, tak rychle zabijte nepřítele, jinak vás usmaží pomocí ohně. Následně se vraťte chodbou k fontánám a zničte tu napravo.

Relikvie Calvcanti´s Blade (25/31): Po získání mince projděte démonickými dveřmi a dostanete se k básníkovi. Na zdi napravo je provaz z těl, který uvidíte, až když vyskočíte. Udělejte to, vylezte po něm až nahoru a utíkejte směrem k obrazovce, kde objevíte démonického psa.

Stín Emperor Frederick II (15/27): Jakmile přeručkujete po laně okolo velké sochy, tak na konci seskočte dolů a objevíte stín.

Stín Cavalcante de Cavalcanti (16/27): Jakmile zablokujete oheň pomocí bedny, tak vyskočte na horní plošinu a zabijte heretiky. Poté se vydejte dál chodbou nalevo a dostanete se až ke stínu.

Stříbrná mince (23/30): Až se dostanete do místnosti , kde aktivujete páku, tak utíkejte dozadu k velké soše a za ní objevíte fontánu.

Stříbrná mince (24/30), relikvie Seal of Epicurus (26/31): Dostaňte se do místnosti s pohybujícími se platformami, přeskočte na tu druhou a jakmile pojede nahoru, tak skočte do výklenku napravo, kde objevíte fontánu a démonického psa.

Stín Farinata (17/27): Vraťte se na druhou platformu a až vyjede nahoru, tak skočte do chodby nalevo.

Stříbrná mince (25/30), relikvie Frederick´s Ring (27/31): Až po démonické stěně přelezete na druhou stranu a vzadu uvidíte, jak padají stalaktity, tak slezte dolů po provazu nedaleko fontán. Dole objevíte nejen fontánu, ale také démonického psa s relikvií.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..