0

Dante´s Inferno: Návod – Část 01: Prologue

V první části hry se dostanete do města Acre, kde proti vám stanou hordy nepřátelských vojáků. Postupně je zabíjejte, vyzkoušejte si jednotlivé Danteho techniky a jakmile se objeví hořící loď a vrazí do okraje nádvoří, tak na ni vyskočte a dvojskokem pokračujte o patro výš. Poté už jen zamiřte chodbou dál a dostanete se na nádvoří, kde se odehraje animace. Ihned po jejím skončení vás čeká souboj se Smrtí (Death). Hned zpočátku se snažte vykrývat její údery pomocí LT (L2) a ve chvílích, kdy neútočí, jí to oplaťte několika protiútoky. Jakmile jí uberete dostatečné množství zdraví a dostanete ji na kolena, tak zmáčkněte akční tlačítko a chytněte ji.

Poté zmáčkněte tlačítka dle toho, co se vám objeví na obrazovce, a tento postup opakujte v druhé fázi boje, dokud Smrt neporazíte a natrvalo nezískáte její kosu. Na hřbitově se vypořádejte s nemrtvými, kteří vás napadnou a jakmile vzadu zmizí ohnivá stěna, tak pokračujte lesní cestou až ke kostelu. Napravo od něj si můžete u sochy Beatrice uložit hru a následně otevřít velké vrata. Uvnitř kostela utíkejte dozadu k oltáři, shlédněte video a poté se vypořádejte se skupinou okřídlených nestvůr a kostlivců. Hlavně si přitom dejte pozor na podlahu, která se pod vámi propadá, a nezůstávejte na ní příliš dlouho.

Jakmile zůstane poslední kousek podlahy, tak na ni spadne kříž, po kterém přeběhněte na druhou stranu a vylezte nahoru na kamennou zídku, kde po provaze slezte dolů do katakomb. Zde se vyhněte ozubenému kolu vzadu a probijte se přes pekelná monstra až ke srázu, kde seskočte dolů. Následně uvidíte, jak spadne dřevěný hořící kříž a z něj budou vystupovat démoni. Ti jsou normálně nezranitelní a tak je nejprve musíte zasáhnout pomocí kříže a poté, co je zastavíte, tak je zabijte kosou. Probojujte se dál a po zabití další skupiny nepřátel uvidíte, jak se mříž zatáhne dolů do podlahy. Po útesu pokračujte dál okolo sochy, na konci slezte po provaze z lidských těl dolů a před vraty si promluvte s básníkem Vergiliem, od kterého dostanete první magickou schopnost zvanou Righteous Path.

S ní zlikvidujte nepřátele a jakmile rozrazí skálu obrovské pekelné monstrum, tak na něj začněte útočit, dokud se neobjeví akční tlačítko. Poté jen mačkejte aktuální tlačítka podle toho, jak se objevují a zabijte Beast Mastera. Díky tomu zaujmete jeho místo a s monstrem budete moci otevřít velká vrata v zadní části místnosti, kterými Dante následně seskočí dolů, a dostanete se do úvodní části Pekla. U sochy si uložte hru, vylezte na démonickou zeď a slezte po ní dolů. Následně pokračujte doleva, přeskočte mezeru a dostanete se na pevnou zem, kde si promluvte s básníkem. Nakonec už jen pokračujte dál a po zhlédnutí krátké sekvence se dostanete do části Shores of Acheron.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..