0

Dante´s Inferno: Návod – Část 03: Limbo

Napravo si promluvte s básníkem, pokračujte dál a v dálce si povšimněte krále Mínose, který rozhoduje, do jakého kruhu Pekla budou daní hříšníci uvrženi. Slezte dolů po démonické zdi, seskočte ke dveřím, a jakmile na vás zaútočí nepřítel, tak ho chytněte akčním tlačítkem a vrhněte proti dveřím, čímž si uvolníte cestu dál. Jděte dál, těsně před Cháronovou hlavou jděte doprava a uvidíte démonické dveře. Po jejich otevření se dostanete do místnosti, kde narazíte na nový typ monster nenarozené děti, které mají místo rukou ostré břity. Zlikvidujte je, pokračujte k básníkovi a po krátké rozmluvě vyběhněte po cestě až nahoru a dostanete se k dalším démonickým dveřím.

Za nimi se opět ocitnete na čerstvém vzduchu a budete moci pokračovat dál doprava. Oběhněte celou část, zlikvidujte další nenarozené a jednoho rohatého démona a otevřete démonické dveře, za nimiž opět narazíte ne Vergila. U trůnu shlédněte krátkou animaci, vyběhněte kolem něj nahoru a z fontán po stranách si doplňte nejen životy, ale také manu. Poté přehoďte páku, uložte si hru a s pomocí své kosy se přehoupněte přes propast až ke králi Mínosovi, u kterého se odehraje zajímavá sekvence. Až budete Danteho ovládat, tak se vyhýbejte chapadlům útočícím ze země a po chvíli uvidíte, jak se Mínos stáhne dozadu.

Rychle se akčním tlačítkem zachyťte jednoho ze svítících bodů a po použití vlny mu zaútočte na hlavu. Po pár úderech odkryje své břicho, které je vaším dalším cílem a jakmile ho několikrát zasáhnete tak se zbavte i pekelných přisluhovačů. Celá situace se opakuje, ale v druhé fázi se vyhýbejte jeho úderům. Po chvíli se zastaví a ten moment využijte, abyste zamířili k jeho ruce a akčním tlačítkem započali QTE sekvenci, po které se vám opět odkryje. Tento postup opakujte i ve třetí fázi, kdy ho skolíte a následně započnete QTE, ve kterém využijete mechanismus s ostny a celý boj tak ukončíte. Poté už jen použijte kosu, přehoupněte se přes propast a vstupte do kruhu věnovaného chtíči.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..