0

Dante´s Inferno: Návod – Část 04: Lust

Zamiřte po stezce kupředu, u sochy i uložte hru a slezte po laně dolů. Tam se rozhoupejte, přeskákejte po lanech až k provazu z lidských těl a z něj se spusťte dolů na další lano. Zničte obrovskou konstrukci, použijte další lana a zabijte okřídlené stvůry, které vás napadnou. Poté už jen pokračujte až k dalšímu provazu z lidských těl a z něj se spusťte až na pevnou zem. Vypořádejte se s duší hříšníka, pokračujte hlouběji a dorazíte k mostu, kde se poprvé setkáte s Kleopatrou. Po jeho skončení utíkejte na most, zastavte se u druhé sochy nalevo a povšimněte si páky. Musíte ji aktivovat ve chvíli, kdy na kotouč v podlaze míří kulový blesk.

Tím změníte jeho směr a na konci mostu uděláte díru do mlžného závoje. Rychle tam tedy utíkejte, než se díra uzavře a zaútočí na vás nový druh nepřátel (svůdkyně – Temptress).  Zabijte je, poté jděte do výklenku nalevo od hadí hlavy a začněte otáčet pákou po směru hodinových ručiček. Jakmile se hlava otevře, rychle zničte hadí zuby a znovu pákou otáčejte, dokud hlavu plně neotevřete a ona už tak zůstane. Vyskočte po hadím jazyku o patro výš, shlédněte krátkou scénu s Beatrice a napravo si promluvte s básníkem. Vzadu ze zdi vytáhněte podstavec, následně utíkejte před plošinu a po levé cestě seběhněte dolů k páce a soše. Uložte si hru, přehoďte páku a budete svědky, jak podstavec zabrání tomu, aby plošina vyjela dál nahoru.

Rychle na ni vyskočte, utíkejte doprava a přeskočte do malého výklenku s pákou. Tu přehoďte, rychle přeskočte zpět na plošinu a ta i s vámi zamíří vzhůru. Na plošině zničte několik svůdkyň, poté uvidíte, jak Kleopatra prorazí pěstí zeď a tak buďte připraveni zmáčknout akční tlačítko a zachytit se bodu ve vzduchu pomocí kosy. Poté, co tuto část přežijete, tak budete pokračovat v jízdě vzhůru. Zabijte pekelné posluhovač a svůdkyně, počkejte, až se plošina zastaví a zabíjejte monstra, dokud se napravo i nalevo neobjeví spojovací můstky. Poté Kleopatru zasáhněte do ruky, utíkejte k plošině nalevo a poté, co povyjede nahoru, tak vyskočte na vyvýšenou část a přehoďte páku, což bude mít za následek, že se hadí hlavy otočí ke Kleopatře.

Celý postup poté opakujte i na pravé straně a Kleopatru spálíte a na chvíli se jí tak zbavíte. Přežijte několik dalších soubojů a plošina vyjede až nahoru a zastaví se. Levou cestou zamiřte k fontánám, doplňte si zdraví i manu a po démonické stěně slezte dolů. Vyhněte se elektrickým výbojům, zamiřte doprava a dostanete se k soše Beatrice, u níž si uložte hru. Poté vylezte nahoru po stěně napravo od sochy, shlédněte sekvenci a započne souboj s bossem Marcem Anthonym. V souboji se zaměřte primárně na útok, používejte magii, která způsobí rychlé poškození a odrazí útočícího Anthonyho.

Jakmile uvidíte, že se kolem něj objeví aura, tak rychle utíkejte ke Kleopatře a zasáhněte ji do její ruky, abyste přerušili jeho regeneraci. Tímto způsobem pokračujte v útoku, dokud Anthonyho nezabijete a následně zlikvidujte i Kleopatru v následném QTE. Po souboji se ocitnete na kruhové plošině, která začne padat dolů, a vy se budete muset vypořádat s nepřáteli. V průběhu bojů si dejte pozor na balvany, které budou padat dolů a postupně zničí pravou, levou, přední a nakonec i zadní část, na níž budete stát. Až se tak stane, tak buďte připraveni zmáčknout akční tlačítko a zachytit se záchytného bodu. Následně už jen přeskákejte na pevnou zem a dostanete se k hranici dalšího kruhu, kterým je obžerství (Gluttony).

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..