0

Dante´s Inferno: Návod – Část 10: Fraud

Hned u vstupu do jeskyně se spustí video a vy se znovu setkáte s Beatrice, která na vás pošle ohnivého démona Malacodu. Schlaďte ho svatým křížem, zabijte ho klasickými útoky a doběhněte na konec jeskyně, kde otevřete démonické dveře. Za nimi přehoďte páku, sjeďte výtahem dolů a pokračujte přímočarou cestou až k první zkoušce nazvané Panderers and Seducers (Malebolge 1). V první aréně je úkol jednoduchý a to zabít všechny nepřátele pomocí nekonečné magie, přičemž bonus získáte, pokud se vám to podaří pod 75 sekund. Až se vám to podaří, tak přeběhněte přes most, po zdi slezte do druhého podlaží Malebolge a jedinou cestou dojděte do arény, kde vás čeká zkouška Flatterers. Přehoupněte se pomocí kosy přes propast a v nadcházející zkoušce musíte udělat během jediného komba alespoň 100 zásahů, pokud to stihnete do 30 sekund, tak získáte i bonus.

Na tuto výzvu je skvělé použít vylepšenou verzi magie Sins of the Father, kterou stačí dokola spamovat a 100 zásahů zvládnete i za 10 sekund. Pokračujte do výtahu, aktivujte ho, a jakmile se na chvíli zasekne, tak se připravte, že budete muset během následného pádu rychle skočit do prostoru nalevo. Pak už jen doběhněte do další arény s výzvou Simonists, ve které musíte zabít 5 nepřátel ve vzduchu a získat i případný bonus, pokud se vám to podaří do 1 minuty. Nejlepší technikou je zaměřit se na slabé nepřátele s hořícím štítem, ten jim uhasit pomocí vašich křížů a následně pak zmáčknout a podržet Y. Díky této technice vyhodíte nepřátele do vzduchu a tam je několika ranami zabijete. Druhou možností, která ovšem není tak rychlá je zaměřit se na rohaté démony, omráčit je a jakmile se nad nimi objeví RT, tak k nim utíkejte a vyberte možnost Punish.

Pokud budete mít štěstí, tak Dante provede automatické zabití ve vzduchu a vy tímto splníte podmínky výzvy. Pak doběhněte do zpřístupněné části před vámi, přeručkujte po laně a spusťte se na provaz pod vámi. Po něm se spusťte dolů na další lano a pokračujte na pevnou zem, kde se vypořádejte se zatracenou věštkyní z Théb jménem Tiresias. Vydejte se do arény Sorcerers, přeskákejte po plošinách a vaším úkolem bude zůstat ve vzduchu po dobu 8 sekund s tím, že získáte bonus za zabití alespoň 2 nepřátel během této doby. Jedná se o sice o jednu z nejzajímavějších a nejtěžších výzev, ale jen v případě, že nevíte, jak na ni. Nejjednodušším způsobem je zranit démona, následně zmáčknout RT pro aktivaci Punish/Absolve volby a zvolte potrestání (Punish). V jednom z nich skočíte démonovi na hlavu a budete mu chtít useknout hlavu.

Vždy jen párkrát zmáčkněte B, abyste démona nezabili, ale zároveň vás neshodil dolů a během chvilky budete mít úkol splněn. Ve výtahu před vámi nejprve zničte poškozenou brzdu, a jakmile se výtah rozjede, tak buďte připraveni na rychlý skok do tunelu. Zde si jako obvykle uložte hru a doplňte zdraví či manu a následně vstupte do arény Politicians. Skočte na most, otáčejte pákou do koncové polohy a rychle přes můstek přeběhněte a skočte na centrální plošinu. Zde musíte zabít nepřátele a ochránit přitom lidi (bonus za ochranu všech lidí). V této zkoušce zůstaňte ve středu arény, připravte si své kříže a ty na střídačku vrhejte do pravého i levého horního rohu plošinu, kde se zhmotňují nepřátele. Po souboji utíkejte dál, po laně se spusťte o podlaží níž a doběhněte do arény Hypocrites.

V ní musíte zabít nepřátele bez použití magie, což nevyžaduje žádný speciální trik, protože se stačí spolehnout na kombinaci svých křížů a kosy. Ke konci výzvy budete přerušeni asteriánskou bestií, kterou si osedlejte a v následné sekvenci nejenže buďte připraveni na QTE sekvenci, ale také se ke konci odrazte o pilíř a pomocí kosy se zhoupněte do bezpečí. Dante nakonec skočí a zachytí se lana, z něhož se může spustit na pevnou zem, odkud je to jen kousek do další arény (Thieves). Zde musíte zabít všechny nepřátele předtím, než postupně ztratíte všechno zdraví a to ideálně do minuty, abyste získali i bonus. Potom doběhněte k výtahu, skočte na jeho stěnu a spusťte se dolů. Celou akci dejte do pohybu, až budete pod výtahem a ten pojede nahoru, čímž si zajistíte dostatek času.

Až se dostanete na pevnou zem, tak si opět uložte hru a vydejte se do arény Evil Counselors. Zde jen musíte porazit nepřátele bez možnosti používat blok, což není příliš složité a tak byste měli bez problémů splnit i bonusovou část v podobě časového limitu jedné minuty. Poté doběhněte k šachtě, spusťte se po provazu dolů na lano a přelezte na stěnu, po které se dostanete do chodby. Tou se vydejte do části Sowers of Discord, v níž musíte zabít všechny nepřátele, aniž by se vám resetoval ukazatel komba. Aktivujte si relikvie Coin of Plutus, Attilla´s Armor a Memory of Acre a po celou dobu používejte útoky křížem. Následně sjeďte výtahem dolů, seskočte z něj, než se propadne a pokračujte do finální arény s podtitulem Falsifiers. V ní splňte test výdrže a zabijte obrovské množství nepřátel, načež se dostanete do posledního kruhu pekla Treachery (zrada).

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..