0

Dante´s Inferno: Návod – Část 11: Treachery

Promluvte si s Vergiliem, o kousek dál si doplňte zdraví a manu a poté, co si uložíte hru, tak slezte po provazech až dolů a seskočte na natažené lano pod vámi. Přeručkujte po něm doprava a na konci seskočte na ledovou plošinu. Zde si dejte pozor na obra, který se vás snaží sfouknout a zabijte okřídlené fúrie a také okřídlené rohaté démony. Poté se na zdi napravo objeví záchytný bod a vy se můžete zhoupnout na další lano. Na něm se spusťte až dolů, rozhoupejte se a zničte ledovcový zátaras, načež přeskočte na provaz z lidských těl. Po něm zamiřte dolů, počkejte, až obr nebude foukat a pomocí záchytných bodů zamiřte na další provaz z lidských těl. Po něm opět slezte dolů, seskočte na ledovec a po něm sjedete k básníkovi, se kterým si promluvte. Nyní vás čeká cesta po ledové stezce za básníkem, kde vede pouze jedna jediná a správná cesta.

Jakmile z ní sejdete, tak se led pod vámi začne třást a po chvíli se i propadne, proto se vždy musíte rychle vrátit o pár kroků zpět a zvolit jiný směr. Na druhé straně si nalevo uložte hru, vypořádejte se s posledním stínem a doplňte si manu i životy. Nakonec jděte kousek doprava, zničte překážku a spadnete do arény, kde vás čeká finální souboj s Luciferem. V první fázi boje s velkou verzí Lucifera střílejte svaté kříže na jeho hlavu a přeskakujte tlakové vlny, které se vytvoří poté, co udeří do země. Jakmile ho omráčíte, tak se na chvíli nehybně skácí a to je váš prostor mu pomocí křížů útočit na břicho. Rovněž v této fázi sledujte dění na obrazovce a když se uprostřed obrazovky objeví možnost RT (R2), tak to udělejte a v následné animaci zasáhněte Lucifera těžkým úderem, což ho rovněž na chvíli omráčí.

Většině jeho útoků, se dá v této fázi bez problémů vyhnout a tak by neměl být problém ho udolat. Poté shlédněte krátkou ingame sekvenci a bude vás čekat druhá fáze boje s Luciferem, ve které je jen o málo vyšší než vy. Velkou výhodou je hlavně to, že mezi jednotlivými fázemi se vám doplní nejen zdraví, ale také mana a tak je jedno, jak si v dané fázi poradíte, důležité je ji jen zdolat. V této fázi se zaměřte na použití těžkých útoků kosou, podle čehož přizpůsobte i použití relikvií a snažte se Luciferovi držet co nejblíže u těla. Pokud máte zásobu Redemption v levém spodním rohu je ten správný čas ji použít a snažit se mu uštědřit, co největší zranění. Zbytečně se od něj nevzdalujte, protože pak začne používat projektily, kterým se dá jen velmi těžko vyhnout.

Po větším zranění Lucifer vždy vyletí do vzduchu a následně udeří do země, čemuž se snadno vyhněte a pokračujte do chvíle, než mu uberete zhruba 75% života a hra se tak přesune do 3. fáze. V případě větších zranění doporučuji použít magii Divine Armor (Level 2 nebo 3), která vám doplní životy a pomůže tak přežít i větší škody. V této fázi se jen musíte vyhnout projektilům, které po vás Lucifer vrhá a následně zmáčknout akční tlačítko a přitáhnout se přímo k němu, kde mu uštědříte několik ran. Tento postup aplikujte, dokud mu neseberete zdraví a nespustí se poslední fáze. V ní se přitáhněte pomocí kosy k plošině, přeskakujte z jedné na druhou až k Luciferovi a v následné QTE sekvenci ho dorazte. Poté už jen shlédněte závěrečnou animaci a máte dokončenou hru.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..