0

Fable Anniversary: Zlaté Questy – Find the Bandit Seeress

Název: Find the Bandit Seeress
Typ: Zlatý quest
Lokace: Oakvale, Twinblade´s Elite Camp
Odměna: 4 500 zlatých, 1 000 bodů věhlasu, trofej Bandit Seal

Boasty pro tento úkol
Název Sázka Odměna Úkol
Without A Scratch 500 zlatých 3 000 zlatých Nenechte se zranit.
Spare Bandits 400 zlatých 1 200 zlatých Dokončete quest, aniž byste zabili jediného banditu.
Bandit Blood 200 zlatých 400 zlatých Zabijte během questu alespoň 24 banditů.

Zamiřte na konec západní části pláže v Oakvale a tam najdete vstup do jeskyně, která vás dovede do části, kde se musíte protáhnout okolo 3 banditů. Pokuste se kolem nich protáhnout až k bráně a dostat se do tábora. Pokud se vám to nepodaří, tak se brána zavře a vy budete muset všechny zabít a následně se schovat za obrovský kámen. První dva banditi okolo jen projdou a vy pak musíte počkat, až se ten třetí nebude dívat, nebo poodejde a vstoupit do další části. Tam uslyšíte dva bandity, kteří si povídají o tom, že Twinblade vpustí pouze ty, kteří na sobě mají kompletní oděv banditů. Jakmile si vás všimnou, tak zaútočí a vy se jich budete muset zbavit.

Poté vám nezbývá, než najít všechny části zmíněného oděvu, takže začněte s čistkou dané lokace a hledejte truhly, které schovávají jednotlivé části. Po zkompletování si ho v hlavním menu oblékněte a vstupte do nové části. Zde si musíte obstarat Camp Pass, což je propustka do další části. Tu lze získat hned třemi způsoby: ve stanu můžete porazit herního mistra ve hře paměti, dále si ji můžete zakoupit za 1 000 zlatých od jednoho bandity a v neposlední řadě také potichu zabít jednoho ze dvou zmíněných můžu, což je jasná volba pro postavy hrající se zlou karmou. V poslední části tábora musíte vyvolat rozruch. Jedním ze způsobů je zabít banditu, který hlídá rukojmí a pustit je na svobodu, dále můžete najmout partičku zabijáků, kteří udělají rozruch za vás, anebo také všechny zlikvidovat.

Ať už si vyberete kterýkoliv způsob, tak se nakonec dostanete až k Twinbladovi, který vás bohužel očekává. Od začátku souboje se snažte držet se ve středu, protože se vás okolní banditi pokusí zranit, vyhýbejte se Twinbladovým útokům a jakmile mu jeho meč uvízne v zemi, tak zaútočte. Toto stačí opakovat po celou dobu souboje, občas si maximálně doplnit zdraví a poté, co mu uberete větší část zdraví, tak se na scéně objeví věštkyně. Krátce nato zjistíte, že se jedná o vaši sestru Theresu a dostanete možnost zabít nebo ušetřit Twinbladea. Vyberte si jednu z možností a následně se dozvíte o tom, co se jí stalo v Oakvale během nájezdu banditů. Nakonec ještě získáte 10 000 orbů zkušeností a dokončíte tento úkol.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..