0

Fable Anniversary: Zlaté Questy – The White Balverine

Název: The White Balverine
Typ: Zlatý quest
Lokace: Knothole Glade
Odměna: 6 200 zlatých, 800 bodů věhlasu a trofej White Balverine Head

Boasty pro tento úkol
Název Sázka Odměna Úkol
No Protection 800 zlatých 1 800 zlatých Dokončete úkol bez oblečení.
Without A Scratch 500 zlatých 2 500 zlatých Nenechte se zranit.

Na ostrově Knothole Glade mají místní obyvatelé problémy s Balverinami, což jsou vlastně vlkodlaci. Ihned po vašem příchodu do vesnice zjistíte, že je hlavní brána zamčená a obléhají ji zmíněná monstra. Zabijte ty, které zaútočí, a následně budete vpuštěni dovnitř, kde si promluvíte s vůdcem vesnice, který vám poví o tom, že ostatní vlkodlaci následují svého vůdce White Balverine. Ihned poté zjistíte, že se zrovna nachází ve vesnici a zaútočí na vás. Pusťte se do ní, desetkrát ji zasáhněte a ona uteče, takže balverinu momentálně nebudete moci zabít.

Po souboji bude následovat rozhovor s vůdcem vesnice a ten vám poví, že kůže balveriny je příliš silná i pro vás a odkáže vás na vdovu po bojovníkovi, který dokázal poslední bílou balverinu zabít. Vydejte se za ní, podruhé odrazte útok a během rozhovoru se dozvíte, že je to její manžel, který se v ní proměnil poté, co zabil tu předchozí. Poté od ní získáte stříbrné vylepšení zbraně (Silver Augmentation) a jakmile na vás balverina opět zaútočí, tak ji pětkrát zasáhněte a dá se na útěk. Po boji si opět promluvte s vůdcem a ten vám poví o tom, že její doupě se nachází ve Witchwood Lake, takže si nahoďte do zbraně stříbrné vylepšení a obratem se tam vydejte.

Jakmile narazíte na bílou balverinu, tak ji zraňte a ona přestane bojovat a přivolá ostatní balveriny na pomoc. Nejprve je zabijte a pokračujte s útoky na jejich vůdce, který nakonec padne a vypadne z něj trofej v podobě hlavy bílé balveriny. Nakonec se vraťte za vůdcem vesnice Knothole Glade a sdělí vám, že jste natolik známí, že můžete konečně zamířit do Arény. Rovněž od něj dostanete knihu The Bloodline a dopis od vaší sestry Theresy. Poté quest skončí a vy získáte odměnu.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..