0

L.A. Noire: Návod – Případ 10: The Red Lipstick Murder

Ihned po opuštění policejní stanice nasedněte do nového vozu a zamiřte k místu činu, kde si promluvte se strážníkem Houlihanem a koronerem Carruthersem. Prohlédněte si nápisy na těle oběti (vodítko: Writing on body). Prozkoumejte zblízka hlavu oběti (vodítko: Blunt force trauma). Zblízka ohledejte levou ruku oběti a zjistíte, že jí chybí prsten (vodítko: Missing jewelry). Nedaleko mrtvoly si prohlédněte stopy na zemi (vodítko: Size 8 shoe prints). V kabelce oběti objevíte rtěnku, kterou prozkoumejte zblízka (vodítko: Lipstick). Vzadu se pak ještě nachází malý glóbus, který musíte poskládat podle spodní části a vytvořit tak mapu. Následně se globus otevřete a zjistíte, že se jedná o zapalovač (vodítko: Bamba Club lighter). Po kompletním ohledání místa činu se vraťte k vozu a zamiřte do klubu.

The Bamba Club

Nejprve si promluvte s barmanem Garrettem Masonem a ten vás odkáže na majitele baru. Pokračujte tedy dozadu a dejte se do výslechu pana McColla.

Výslech Dicka McColla

 • Suspect seen with victim: Good Cop/Truth (vodítko: License plate 2B8899)
 • Ring stolen from victim: Bad Cop/Doubt
 • Knowledge of husband: Bad Cop/Doubt (vodítko: Husband´s alibi)

Poté se vraťte do přední části baru, použijte telefon a zeptejte se na vlastníka registrační značky vozidla. Následně nastupte do vozidla a odjeďte do Henryho residence.

Henry Residence

Po příjezdu shlédněte animaci a jakmile se dostanete do domu, tak začněte s jeho ohledáním. V ložnici si prohlédněte fotku na nočním stolku a také krabičku od prstenu z obchodu Tiffany & Co. V jídelně zvedněte ze země dámský střevíc, prohlédněte si ji a objevíte velikost 9 (vodítko: Female shoe). Zamiřte do kuchyně a zjistěte ze vzkazu na lednici adresu Jacobova pobytu. Rozbité okno v kuchyni (vodítko: Forced entry). Poté vyběhněte ven, na dvorku u sousedního domu nalevo si promlute se sousedkou Jennifer Horganovou a ta se dostane do šoku. Poté ukončete prohledání domu  a vydejte se za Jacobem Henry.

Jacob Henry´s Apartment

V jeho pokoji si prohlédněte blok vedle telefonu, použijte na něj tužku a objevíte výhružný vzkaz (vodítko: Death threat note). Poté jděte do ložnice, prohledejte kufr na posteli a pořádně si prohlédněte boty, včetně podrážky (vodítko: Size eleven shoes).

Výslech Jacoba Henryho

 • Movements of victim: Accuse/Lie (důkaz: Bamba Club lighter nebo Husband´s alibi)
 • Last contact with victim: Good Cop/Truth
 • Motive for murder: Accuse/Lie (důkaz: Death threat note)
 • Alibi for Jacob Henry: Accuse/Lie (důkaz: Husband´s alibi)

Poté ho Rusty naštve a začne pěstní souboj, ve kterém ho uzemněte a následně spoutejte. Po souboji zamiřte do kuchyně, pomocí telefonu zavolejte transport a následně si vyslechněte zprávu od koronera. Rovněž se dozvíte, že registrační značka patří osobě jménem Alonzo Mendez a tak se vraťte zpět na policejní stanici kvůli dalšímu výslechu.

Central Police Station

Výslech Jacoba Henryho

 • Access to murder weapon: Accuse/Lie (důkaz: Husband´s alibi)
 • Lipstick markings: Good Cop/Truth
 • Deterioration of marriage: Accuse/Lie (důkaz: Marital problems)
 • Missing jewelry: Good Cop/Truth

Po výslechu si to namiřte za Alonzem Mendezem.

Alonzo Mendez´s Apartment

Jakmile se zde dostanete, tak si u vchodu prohlédněte schránky a  zjistíte, že byt č.16 patří Alonzovi. Vyběhněte do 4. podlaží, vykopněte dveře bytu a začněte s jeho prohlídkou. Ze všeho nejdříve zamiřte do ložnice a prohlédněte si podrážku boty u postele (vodítko: Size eight shoes). V zakrvácené krabici objevíte použitou rtěnku (vodítko: Used lipstick) a klíč (vodítko: Socket wrench). Poté se spustí scéna, ve které narazíte na Mendeze, a začne jeho pronásledování po střechách. Po chvíli se dostanete na úroveň silnice a Rusty přistaví auto, do kterého pohotově naskočte a sledujte ho, dokud se mu nenalepíte za paty. Poté nechte Rustyho, aby zasáhl jeho pneumatiku a po zatčení ukončete případ.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..