0

L.A. Noire: Návod – Případ 11: The Golden Butterfly

Crime Scene

Po úvodní scéně opusťte policejní stanici, nastupte do svého vozu a vyrazte na místo činu, kde se setkáte s kapitánem a dotěrnými novináři. Poté se vydejte za důstojníkem, který byl jako první na místě činu a nechte se zavést ke stromu, kde vás čeká další mrtvá žena i koroner. Podívejte se na mrtvou ženu, natočte její hlavu doleva a objevíte vzor lana (vodítko: Rope pattern). Na hrudi mrtvoly objevíte stopy od bot (vodítko: Small men´s footprints). Na pravé ruce si povšimněte chybějících hodinek a na té levé pak chybějící prsten (vodítko: Missing jewelry). Za stromem si prohlédněte stopy na zemi. Kousek od mrtvoly se nachází její kabelka, ve které kromě peněz najdete i jmenovku. Nakonec se vraťte zpět k vozidlu a odjeďte do jediné dostupné lokace.

Moller Residence

Po příjezdu zaklepejte na dveře a otevře vám Michelle Mollerová, která je dcerou oběti. Během krátkého rozhovoru zjistíte, že otec hledá její matku a budete vpuštěni dovnitř, kde můžete provést krátkou obhlídku. Vydejte se do ložnice rodičů, prohlédněte si boty pod oknem a zjistíte, že jsou velikosti č.8 (vodítko: Size eight work boots). Následně si na komodě prohlédněte prázdnou krabičku od hodinek i prstenu (vodítko: Missing watch and rings). Poté se vydejte do obýváku a promluvte si s dívkou.

Výslech Michelle Mollerové

 • Missing watch and rings: Good Cop/Truth
 • Last contact with victim: Bad Cop/Doubt (vodítko: Husband´s alibi)
 • State of parents´ marriage: Bad Cop/Doubt (vodítko: Butterfly brooch)

Ihned po výslechu Michelle dorazí její otec a tak budete moci vyslechnout i jeho.

Výslech Hugo Mollera

 • Footprints at crime scene: Accuse/Lie (důkaz: Size eight work boots)
 • Missing persons report: Bad Cop/Doubt
 • Alibi for Hugo Moller: Accuse/Lie (důkaz: Husband´s alibi)
 • History of violence: Accuse/Lie (důkaz: Butterfly brooch)
 • Movement of victim: Good Cop/Truth

Opusťte dům, povšimněte si ženy u protějšího domu a utíkejte si s ní promluvit. Dozvíte se o hádce mezi manželi a také o tom, že pan Moller něco pálí na zahradě. Hned jak vás upozorní na to, že se o to znovu pokouší, tak zamiřte k jeho domu a začněte s pronásledováním. Po jeho dopadení si prohlédněte zakrvácenou botu a získáte nové vodítko (vodítko: Bloody shoes). Pak si to namiřte k telefonu na hlavní ulici, zjistěte adresu školy a společně s Rustym zamiřte do márnice za koronerem, o čemž se dozvíte z vysílačky v autě.

Central Morgue

V márnici si promluvte s koronerem a na stole objevíte tři vzorky lana. Porovnejte ten spodní s fotkou oběti a zjistíte, že se shodují, načež se dozvíte o tom, že tento typ provazu se používá k uvázání lodí a také ve zvonicích. Od koronera se rovněž dozvíte, že Deidra nebyla sexuálně zneužita a tak můžete takto motivovaný čin vyloučit. Poté si prohlédněte tělo na stole a také odlitky stop z místa činu, což vám později pomůže při výslechu. Nakonec se vydejte do kanceláře, použijte telefon a zjistěte adresu školy, kam se okamžitě vydejte.

Belmont High School

Ihned po příjezdu si promluvte se školníkem a po chvíli uvidíte pedofila, který před vámi začne prchat. Pronásledujte ho, dokud ho nesložíte v běhu nebo během souboje a během rozmluvy získáte zlatou brož, která patřila Deidře. Následně prozkoumejte kufr vozidla a objevíte zakrvácené lano (vodítko: Rope), zakrvácený overal s iniciály H.M. (vodítko: Overalls) také zakrvácený klíč na pneumatiky (vodítko: Bloody tire iron). Pak použijte telefon u cesty, zavolejte na centrálu a nechte si připravit oba podezřelé k výslechu. Nakonec nasedněte do auta a vraťte se na stanici, kde si to namiřte do výslechové místnosti č.2.

Central Police Station

Výslech Hugo Mollera

 • Disposal of evidence: Good Cop/Truth
 • Access to braided rope: Bad Cop/Doubt
 • Victim’s vehicle recovered: Accuse/Lie (důkaz: Overalls)
 • Access to tire iron: Accuse/Lie (důkaz: Bloody tire iron)

Po výslechu zvolte možnost Leave Interrogation a v žádném případě neobviňujte Hugo Mollera ze zabití jeho ženy. Místo toho zamiřte do výslechové místnosti č.1.

Výslech Eli Rooneyho

 • Footprints at crime scene: Bad Cop/Doubt
 • Place of employment: Bad Cop/Doubt
 • Access to braided rope: Good Cop/Truth
 • Motive for Moller murder: Bad Cop/Doubt

Po výslechu ho obviňte z vraždy prvního stupně a dokončete případ.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..