0

L.A. Noire: Návod – Případ 5: The Driver´s Seat

P.E. Freight Depot

Po animaci opusťte stanici hlavním vchodem, nastupte do vašeho nového vozu Buick Super a vydejte se k nákladnímu depu. Tam si nejprve promluvte se strážníkem Hartem, který vám sdělí základní informace, a poté můžete začít s prohlídkou okolí. Podívejte se do kabiny vozidla ze strany řidiče a objevíte zakrvácený interiér. Otevřete kufr, prohlédněte si účet z  jatek a zjistíte, že pan F. Morgan včera zakoupil živé prase (vodítko: Receipt for live hog). U sloupu přímo naproti vozidlu najdete na zemi peněženku, kterou si prohlédněte a objevíte fotku Adriana Blacka spolu s ženou a jeho ID (vodítko: Wallet). Následně zvedněte ze země brýle, správně je natočte a zjistíte, že se jedná o značku Stenzel (vodítko: Glasses). Od dveří řidiče se otočte a naproti vám, kousek napravo uvidíte na zemi zakrvácenou trubku. Blíže si ji prohlédněte a získáte název společnosti InstaHeat, která ji vyrobila (vodítko: Bloody pipe).

Následně si promluvte s jediným svědkem Natem Wilkeym.

Výslech Natea Wilkeyho

 • Purpose at scene: Good Cop/Truth
 • Knowledge of Adrian Black: Good Cop/Truth
 • Contents of wallet: Bad Cop/Doubt
 • Bloodstained pipe found: Good Cop/Truth

Vraťte se k vašemu vozu a vydejte se do rezidence Blackových.

Black Residence

Zaklepejte na dveře, vyčkejte příchodu paní Blackové a vstupte do domu. Následujte ji do obývacího pokoje a promluvte si s ní o autě jejího manžela, i o tom, co se stalo. Následně dostanete svolení prohlédnout si dům.

Jako první zamiřte do Adrianova pokoje a na prádelníku objevíte pouzdro na brýle. Prohlédněte si ho, následně otevřete a zjistíte, že se jedná o pouzdro k nalezeným brýlím (vodítko: Glasses case). Dále by neměla ujít vaší pozornosti zarámovaná fotka Adriana vedle pouzdra na brýle. Tu si nejprve prohlédněte, poté ji otočte a otevřete zadní kryt. Objevíte ukrytou zprávu od neznámé ženy jménem Nicole (vodítko: Concealed message). V šatní skříni se nachází jízdenka na vlak do Seattlu (vodítko: Train ticket). V kuchyni na stolku seberte účet od společnosti InstaHeat (vodítko: InstaHeat receipt) a také jejich leták, který si prohlédněte z obou stran (vodítko: InstaHeat flyer). Na skříňce vedle sporáku pak najdete malou krabičku zápalek z baru Cavanagh, kterou si otevřete (vodítko: Cavanagh´s matchbook). Použijte telefon v předsíni a zavolejte na ústřednu, která vám sdělí lokaci baru Cavanagh. Vyjděte ven z domu, obejděte ho a narazíte na přípojku od firmy InstaHeat a na zemi bude ležet několik kusů potrubí. Postupně připojte trubky na svá místa a zjistíte, že jedna z nich chybí (vodítko: Water heater). Po ohledání se vraťte do domu a vyslechněte Adrianovu ženu.

Výslech Margarety Blackové

 • Slaughterhouse receipt: Good Cop/Truth
 • Stenzel glasses case: Good Cop/Truth
 • Location of Adrian Black: Good Cop/Truth
 • Photograph signed ‘Nicole‘: Accuse/Lie (Důkaz: Concealed message)
 • Cavanagh´s Bar matchbook: Good Cop/Truth
 • Alibi for Mrs. Black: Good Cop/Truth

Po výslechu se vydejte do baru Cavanagh, jehož adresu jste zjistili přes telefon.

Cavanagh´s Bar

Nejprve si promluvte s barmanem a zjistíte, že Frank Morgan je stálý zákazník a nachází se v zadní části baru. Vydejte se tedy za ním položit mu několik otázek.

Výslech Franka Morgana

 • Link to abandoned vehicle: Accuse/Lie (Důkaz: Receipt for live hog)
 • Location of Adrian Black: Bad Cop/Doubt

Poté, co Morgana zatknete, takrr se vydejte se do jeho bytu. Během cesty dostanete hlášení z centrály, které vám odhalí, že krev nebyla lidská, ale pravděpodobně prasečí (vodítko: Swine blood).

Morgan´s Apartment

Vstupte do apartmánu, na zdi nalevo si prohlédněte schránky a ujistěte se, že vám Frank Morgan nelhal. Po schodech vyběhněte nahoru do patra, dejte se vlevo a zaklepejte na byt číslo 2. Otevře vám Adrian Black, kterého budete muset po krátké rozmluvě chytnout. Proběhněte bytem, vylezte oknem na požární schodiště a dostaňte se na střechu. Držte se mu v patách, po trubce slezte dolů na zem a po několika dalších metrech mu Stefan zablokuje cestu a konečně ho zadržíte.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..