0

Resident Evil 5: Návod – Kapitola 1

Kapitola 1-1: Civilian Checkpoint

Utíkejte po ulici kupředu, před řeznictvím Corner Pyamy shlédněte animaci a zprava do něj vstupte. Promluvte si s informátorem, poté si z bedny vezměte pistoli M92F a nastavte si ji jako svou zbraň, čímž spustíte animaci. Poté utíkejte ke schodišti, seběhněte dolů a vstupte do budovy napravo. Tou se protáhněte na druhou stranu, z police seberte zelenou rostlinu a pokračujte jedinou cestou do domu, kde vás napadne nakažený vesničan. Zabijte ho, jděte do vedlejšího pokoje a oknem vyskočte ven na ulici. Dojděte na rozcestí, dejte se doprava a hned jak skončí animace, tak udělejte otočku o 180º.

20150408105947 20150408110456

Utíkejte na konec ulice, vběhněte do otevřeného domu a Sheva za vámi zavře dveře a zadělá je závorou. S její pomocí vykopněte zničenou branku, utíkejte k díře v zemi a seskočte do podzemí. Doběhněte na konec, vylezte po žebříku nahoru a opusťte místnost. Zamiřte kupředu, na konci seskočte dolů a vstupte do budovy. Po zhlédnutí animace se na vás sesypou vesničani a tak se budete muset připravit na obtížnější souboj. Pomocí skříní zablokujte dveře a okna, pak posbírejte vše, co v místnosti najdete a postupně likvidujte vesničany. Braňte se, dokud neprorazí střechu, potom rychle vyskočte oknem ven a proběhněte zničenou bránou, u které si dejte pozor na kata s obrovskou sekerou. Doběhněte k velké bráně, z bedny napravo si vezměte samopal VZ61 a odrážejte jednotlivé útoky. K tomu vám dopomohou malé červené barely, které při zásahu začnou hořet a nepřítele zapálí. Jako první se zbavte muže s megafonem a poté musíte vydržet do příletu helikoptéry.

20150408110736 20150408111141

Kapitola 1-2: Public Assembly

Utíkejte kupředu, dejte se doleva a úzkou uličkou proběhněte až k červené bráně, kterou projděte. Vstupte do domu před vámi, posbírejte si náboje a druhými dveřmi vyjděte ven, kde vyhoďte Shevu na platformu nad vámi. Zjistíte, že v místnosti je klíč, ke kterému se odsud nedostanete a Sheva seskočí zpět dolů. Jděte dál, v úzké uličce zabijte ženu pojídající mrtvolu a na rozcestí se dejte vlevo. Na konci uličky vstupte do otevřené místnosti po vaší pravici, projděte dveřmi a vydejte se dál. Se Shevou vykopněte železnou branku a shlédněte krátkou animaci. Po schodišti před vámi vyběhněte nahoru do budovy, zabijte ženu i parazita, kterého má v sobě a po likvidaci vesničanů vyběhněte zadním východem ven. Seběhněte po schodech dolů, postřílejte několik dalších nepřátel a vstupte do dveří na konci ulice. Utíkejte ke schodišti, vyběhněte po něm nahoru a narazíte na mrtvého vojáka Alpha týmu. S tím teď bohužel nic neuděláte, a tak vám nezbude nic jiného, než vylézt po žebříku nahoru a vykopnout dveře.

20150408113926 20150408114035

Po zhlédnutí animace opusťte místnost druhými dveřmi, doběhněte k výtahu a sjeďte dolů. Úzkou uličkou se vydejte dál, na rozcestí doleva a doběhnete do části se spalovací pecí. Seberte všechno okolní vybavení, od mrtvoly poblíž ovládacího pultu si vezměte klíč a utíkejte nazpět. Na rozcestí budete napadeni prvním bossem a tak se budete muset vrátit ke spalovací peci. Nalákejte ho dovnitř pece, pak rychle doběhněte k ovládacímu panelu a aktivujte ho. Pokud jste to dobře naplánovali, tak ho uzavřete uvnitř a spálíte. V závislosti na vaší obtížnosti tento postup opakujte a až bude mrtvý, tak utíkejte k druhým dveřím na rozcestí. Ty odemkněte klíčem, doběhněte na konec chodby a vstupte do výtahu.

20150408121022 20150408122123

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..