0

Resident Evil HD: Návod za Jill Valentine – Část 3: Nádvoří

V garáži si napravo vezměte broky, ze stěny nalevo seberte battery pack a sprej první pomoci a jakmile seběhnete po schůdkách dolů, tak zamiřte dveřmi ven. Utíkejte po cestě dolů a jakmile narazíte na červenou korouhev, tak ji zastavte tak, aby ukazovala na západ (W). Poté se vydejte dál, nastavte modrou korouhev na sever (N) a doběhněte k bráně, která vás přivede na temný hřbitov. Hned po vstupu zabijte dotěrné vrány, utíkejte na rozcestí a uličkou směřující doprava dolů doběhněte k dvojici náhrobků. Nejprve prohledejte ten napravo a do volného slotu vložte pečeť větru.

002 007

Následně se kámen otočí a vy získáte tři nové pečetě Sun Crest, Moon Crest a Star Crest. Ty si v inventáři prohlédněte, zmáčkněte tlačítko na jejich zadní straně a jednotlivé pečetě vložte do levého náhrobku. Seberte revolver Magnum, utíkejte zpět na rozcestí a pokračujte k bráně, která vás zavede do další části. Tou jen proběhněte až k chatce, posbírejte rostliny a vstupte dovnitř. Doběhněte ke schůdkům, vyběhněte po nich nahoru a ze stěny seberte mapu nádvoří. Pokračujte až k bedně, ve které si udělejte pořádek ve věcech a následně si uložte hru u psacího stroje ve vedlejší místnosti. Potom se vraťte k bedně, od ní utíkejte na opačnou stranu chodby a seskočte dolů do další části chatky, kde najdete Square Crank (otočnou páku). Poté utíkejte nazpět, zhlédněte animaci a na scéně se objeví druhý boss, kterým je Lisa Trevor.

009 011

Ta je bohužel nesmrtelná a jediné, co vám zbude, je proběhnout kolem ní a opustit chatu. Jakmile se vám to podaří, tak se stejnou cestou vraťte zpět do garáže v panství a z ní pokračujte dvojitými dveřmi do zahrady. Tam zabijte trojicí psů, posbírejte rostliny a projděte bránou v zadní části. Utíkejte rovně k nádrži, kolem ní se dejte doprava a na mechanismus použijte otočnou páku, čímž vypustíte vodu. Následně seskočte do nádrže, na druhé straně vylezte nahoru a doběhněte k výtahu, kterým sjedete dolů. Hned jak z něj vystoupíte, tak postřílejte dotěrné vrány, pokračujte kolem vodopádu doleva a projděte brankou. Nakonec si jen dejte pozor na hady a doběhněte do nové části.

012 014

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..