0

Resident Evil HD: Návod za Jill Valentine – Část 6: Tunely

Projděte dveřmi nalevo od žebříku, doběhněte na rozcestí a utíkejte směrem k obrazovce. Na konci uličky seberte kyselinové granáty do granátometu, pak utíkejte chodbou na opačný konec a doběhněte ke dveřím, které vás zavedou do místnosti s jámou. Kolem ní pouze proběhněte a vstupte do dveří, u kterých se povaluje zásobník do pistole. Utíkejte kupředu, shlédněte animaci s Enricem a prohledejte jeho tělo. Seberte Hexagon Crank, utíkejte nazpět a vyhněte se Hunterovi, který na vás zaútočí. Kolem jámy utíkejte zpět do tunelu, tam se vyhněte druhému Hunterovi a dostanete se zpět k žebříku. Od žebříku zamiřte k obrazovce, doběhněte k bedně a psacímu stroji a odložte si do bedny nepotřebné věci, včetně páky, kterou jste použili u sídla na aktivaci vodního stavidla.

001 002

Doběhněte k propasti, na mechanismus nalevo použijte hexagonální páku a pokračujte do další místnosti. Utíkejte k velkému balvanu, prozkoumejte ho a jděte kousek nazpět. Jakmile se balvan uvede do pohybu, tak utíkejte zpět ke dveřím a vyhněte se mu. Následně utíkejte na konec chodby, kde balvan stál a objevíte krabici broků. Následně se vraťte zpět k balvanu a napravo od něj projděte dvojitými dveřmi. Zde budete napadeni obrovskou Černou Vdovou, která je dalším bossem. Stejně jako ostatní zvířecí bossové toho moc nevydrží a tak do ní několikrát vystřelte z granátometu či revolveru a ona se skácí k zemi. Potom se zbavte i menších pavouků, ze sudů seberte nůž a s ním odsekejte pavučiny, které pokrývají dveře, jenž vedou ven do další chodby. V té nejprve zamiřte směrem k obrazovce, ze stěny seberte mapu a ze země rostliny, které můžete využít i v případě, že vás pavouk otrávil jedem.

004 006

Nakonec doběhněte na opačný konec chodby a projděte dveřmi. Chodbou doběhněte k propasti a na otvor v levé zdi použijte 3krát páku s hexagonálním zakončením. Jakmile to uděláte a vyjedete z inventáře, tak uvidíte, jak se uvolnil další balvan a vy budete muset rychle vběhnout do chodby nalevo. Tím se balvanu úspěšně vyhnete a dveřmi před vámi budete moci pokračovat do místnosti s hádankou. Sochu odtlačte podél zdi až k místu, kde uvidíte jinak zbarvenou část. Potom použijte hexagonální páku na mechanismus ve zdi naproti a ze zdi vyjede kvádr, který vysune sochu ven. Poté páku použijte podruhé a jakmile kvádr zajede zpět do zdi, tak odsuňte sochu na podstavec uprostřed místnosti, čímž ji otočíte o 90 stupňů. Poté sochu odtlačte pryč a následně znovu na podstavec, čímž ji opětovně otočíte. Pak už ji jen odtlačte do výklenku ve zdi a z přihrádky seberte předmět Cylinder. Vraťte se zpět do místnosti s bednou a pro jistotu si uložte hru.

010 012

Následně zamiřte do místnosti s jámou, od ní jděte do chodby vlevo a ve slepé chodbě objevíte panel, ze kterého vytáhněte součástku Shaft. Tu zkombinujte s cylindrem a získáte Cylinder Shaft, který vložte zpět do panelu. Poté zmáčkněte tlačítka 4231, obnovte energii a výtahem sjeďte dolů. Po zhlédnutí animace vstupte do nejbližších dveří, kde se nachází systém chodeb, kterými se potuluje Lisa Trevor, která je stejně jako předtím nesmrtelná. Vyhněte se jí, podle mapy doběhněte ke dveřím na východě a vstupte do další místnosti. Tam odtáhněte bednu na výtah, pomocí panelu ho aktivujte a vraťte se zpět za Barrym, který vyjede výtahem zpět nahoru. Utíkejte na jih, z bedny si vezměte Metal Object a slezte po žebříku dolů. Bednu odtlačte doleva, následně pak dozadu a jakmile spadne dolů, tak zmáčkněte tlačítko na panelu, čímž ji rozdrtíte.

014 016

Seskočte dolů, seberte Broken Flamethrower (zničený plamenomet) a s ním se vraťte do spleti chodeb s Lisou. Utíkejte do jižní části, kde se tunel stáčí, přehoďte páku na stěně a uvidíte sekvenci, v níž se na omezený čas aktivuje mechanismus vedle dveří. Utíkejte tedy ke dveřím v severní části, použijte na mechanismus zničený plamenomet a vstupte do další místnosti. Tou proběhněte kolem oltáře až do zatopené kanalizační šachty a pokračujte až do jakéhosi pokoje Lisy. Zde seberte ze stolku Jewelry Box, který v inventáři prozkoumejte a získáte Stone Ring. Ten v inventáři zkombinujte s kovovým objektem a získáte další Stone & Metal Object. Poté vylezte po žebříku nahoru, utíkejte dozadu a po dalším žebříku se dostanete do chaty, kde jste se poprvé setkali s Lisou. Nyní se musíte vrátit stejnou cestou zpět do garáže ve Spencerově sídle.

017 018

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..