0

Resident Evil Revelations 2: Collectibles – Epizoda 4: Metamorphosis

V následujícím článku vás čekají collectibles pro poslední čtvrtou epizodu s názvem Metamorphosis. Projdeme si část za Claire a Moiru, kde naleznete Tower emblémy a Kafkovy obrazy a také tu za Barryho a Natalii, kde kromě emblémů najdete místo obrazů larvy hmyzu, které jsou jedny z nejhorších collectibles, které jsem kdy viděl. Co se týče emblémů, tak ty musíte najít a následně rozstřelit zbraní nebo výbušnou lahví, Kafkovi obrazy uvidíte poté, co je na zdi osvětlíte baterkou, kterou nosí Moira u sebe a následně musíte zacílit pomocí LT (L2), abyste obraz objevili. Larvy hmyzu, resp. jejich auru můžete najít pouze s Natalií, díky jejímu speciálnímu vidění. Poznáte je podle speciální červené aury, která trochu připomíná kouř a které jsou velmi špatně viditelné, protože je hra dosti temná. Jakmile auru objevíte, tak ji musíte s Natalií zasáhnout pomocí cihly a poté uvidíte, že jste ji získali.

Claire & Moira

1) Kafkův obraz (1/6)
Hned na začátku kapitoly utíkejte ke dveřím vzadu a posviťte si baterkou nahoru na spodní část plošiny nad dveřmi.

01 02

2) Kafkův obraz (2/6)
Až po schodech vyběhnete do společenské místnosti s akvárii, tak utíkejte do levého rohu před vámi a posviťte si na obraz.

03 04

3) Kafkův obraz (3/6)
Poté, co rozbijete akvárium a odsunete ho bokem, abyste se dostali k páce, tak posviťte na zem a uvidíte třetí obraz.

05 06

4) Tower emblém (1/10)
Po sebevraždě Alex se otočte doprava a vzadu na terminálu objevíte emblém.

07 08

5) Kafkův obraz (4/6)
Poté, co se dostanete do červeně ozářené místnosti s generátory, tak na rozcestí pokračujte doprava (nalevo se nachází pracovní stůl). Než zahnete za další roh, tak si posviťte na stěnu před vámi a objevíte obraz.

09 10

6) Kafkův obraz (5/6)
Hned jakmile se dostanete ven z věže a začne odpočet, tak se otočte doprava a na stěně před sebou můžete objevit obraz.

11 12

7) Tower emblém (2/10)
Od posledního obrazu seskočte doleva na níže položenou část, dejte se doleva a zespodu se podívejte nahoru k místu, kde jste byli, když začal odpočet. Uvidíte dobře schovaný emblém, který sestřelte.

12 13

8) Kafkův obraz (6/6)
Poté, co se znovu dostanete do věže, zamiřte kupředu a po chvíli přeběhněte přes dva spadlé žebříky. Hned, jak opustíte ten druhý, tak se podívejte doleva a trochu nahoru a na zdi objevíte poslední obraz v této kapitole.

14 15

9) Tower emblém (3/10)
Dostaňte se ke 2 žebříkům, postupně po nich slezte dolů a podívejte se doprava dolů na konstrukci, kde se nachází poslední collectibles předmět za Claire.

16 17

Barry & Natalia

1) Larva (1/6)
První larvu můžete získat pouze v případě, že jste v kampani za Claire neaktivovali počítač, díky čemuž se přepíná tok vody. Díky tomu můžete za Barryho zamířit k prvnímu kanálu, do kterého seskočte a následně jděte doprava k mřížím. Podívejte se skrz ně na zeď nalevo a uvidíte červenou auru, kterou zasáhněte cihlou.

18 19

2) Larva (2/6)
Druhou larvu můžete získat v případě, že aktivujete za Claire počítač a přepnete, tak tok vody do kanálu, kde jste našli první larvu. Následně se na začátku Barryho části dostaňte k druhému kanálu a seskočte do něj. Pokračujte doprava k žebříku, vylezte po něm nahoru a rozbijte dřevěné boxy před vámi. Za nimi objevíte jakousi konstrukci a na ni uvidíte červenou auru larvy.

20 21

3) Tower emblém (4/10)
Od poslední larvy se vraťte do kanálu, utíkejte na opačnou stranu a tam vylezte nahoru po žebříku po vaší levici. Podívejte se na stožár s lampou před vámi a objevíte emblém. Ten můžete sestřelit i z prvního kanálu, kde se nachází první larva, ale tak jak jsem to popsal je to jednodušší.

22 23

4) Tower emblém (5/10)
Až se dostanete do části, kde musíte využívat páky na sloupech. Až si s Natalií skopnete dolů žebřík ve středu této části, tak vylezte nahoru a přes plošinu přeběhněte na druhou stranu. Pak se dejte doleva a u třetího sloupu seskočte do odříznuté části. Pak se podívejte dolů pod úroveň plošiny a uvidíte emblém.

24 25

5) Larva (3/6)
Pokračujte dál do další části a dostanete se k zamčené bráně. Dejte se doprava, vyběhněte nahoru po schodech a dostanete se ke schodišti, z něhož jedny schody vedou nahoru a druhé dolů. Dejte se dolů, kolem oplocení doprava až ke sloupu a na něm objevíte auru.

26 27

6) Tower emblém (6/10)
Vraťte se po schodišti nahoru a pokračujte po dalších schodech výš. Nakonec přeskočte na koleje před vámi, dejte se doleva a doběhněte k důlnímu vozíku na konci, na kterém je z druhé strany emblém.

28 29

7) Larva (4/6)
Jakmile se dostanete do zamořené místnosti, ze které vede cesta a západ, sever i východ, tak se vydejte do západního tunelu a narazíte na důlní vozík. Odsuňte ho pouze natolik abyste se dostali do chodby napravo od vás a s Natalií zamiřte kolem vozíku dál na jih do tmavé, slepé uličky. Zde se podívejte na sloup a najdete auru.

30 31
32 33

8) Tower emblém (7/10)
Až získáte výtahovou kartu a zapnete ventilaci pro odsávání jedovatých plynů, tak sjeďte výtahem dolů a hned jak se zastaví, tak se podívejte vzhůru a objevíte emblém.

34 35

9) Tower emblém (8/10)
V podzemním sídle kam se dostanete, proběhněte až ke schodišti vedoucímu do nižšího podlaží. Jakmile seběhnete, tak se ocitnete před červeně osvětlenou chodbu a budete se muset podívat dolů pod schodiště, kde v temném koutu za bednami najdete emblém.

36 37

10) Larva (5/6)
Dostaňte se do místnosti s nádržemi, ve kterých se nacházejí monstra a utíkejte do levé zadní části, kde se nachází dvě nádrže, z nichž jedna je nalevo a druhá napravo. Na té napravo je aura larvy, kterou zničte cihlou.

38 39

11) Tower emblém (9/10)
Až budete v obrovské hale, kde si přivoláte výtah a spustí se poplach, tak všechny zabijte a utíkejte od výtahu na opačnou stranu místnosti, kde se podívejte skrz mřížku v podlaze a najdete emblém.

40 41

12) Larva (6/6)
Až projdete kolem panenek, tak se dostanete k pracovnímu stolu. Podívejte se naproti němu na hlavu visící nahoře a na její spodní části se nachází poslední larva v této epizodě a také za Natalii celkově.

42 43

13) Tower emblém (10/10)
Poslední emblém můžete získat pouze v případě, že jste hru odehráli tak, abyste dosáhli dobrého konce. Na konci hry bude následovat druhá část souboje, kde budete ovládat Claire ve vrtulníku. Hned, jak se tak stane, tak se podívejte nahoru do horní části a objevíte emblém, který sestřelte.

44 45

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..