0

Silent Hill 2 Director´s Cut: Návod – Část 06: Brookhavenská nemocnice

Ihned po vstupu si vezměte z nástěnky po Jamesově levici mapu (map of the hospital), přes recepci zamiřte do místnosti s dokumenty a vedle psacího stroje naleznete klíč (Purple Bull key). Po schodišti vedle Visiting Room vyběhněte do 2. podlaží, vstupte do pánských šaten a ze zakrváceného pláště vytáhněte klíč (examination room key). Poté běžte do dámských šaten naproti přes chodbu, ze skříňky seberte brokovnici (shotgun) a z plyšového medvídka zahnutou jehlu (bent needle). Podle mapy doběhněte do Examining Room 3, přečtěte si dokument v psacím stroji a na papír si opište kód, který se generuje náhodně.

Nyní se vydejte do M2, seberte klíč (Lapis Eye key) a vraťte se zpět do 1. podlaží. Odemkněte si Examination room, pokračujte do Doctor´s Lounge a z nástěnky si opište další kód (na obtížnost hádanek Easy a Normal je kód 7335 a na Hard a Extra je místo kódu napsáno písmeno T, které odpovídá číslu 1328). Po schodech zamiřte do 3. podlaží, přistupte k dvojitým dveřím napravo a zadejte kód z nástěnky. Utíkejte s Marií do pokoje S3, nechte ji odpočívat a ze stolku u postele seberte klíč od střechy (roof key). Nyní se vraťte ke schodišti, vyběhněte na střechu a porozhlédněte se kolem.

Na scéně se objeví Pyramid Head a vy po jeho útoku skončíte ve Special treatment room. Vstupte do jediné odemčené samotky, prozkoumejte zakrvácenou stěnu a opište si kód. Ten bude špatně čitelný (v závislosti na obtížnosti) a tak vám doporučuji si na papír napsat všechny varianty. Vydejte se do pokoje S14, na boxu zadejte oba získané kódy a zasuňte klíče Lapis Eye a Purple Bull. Seberte vlas (piece of hair) a utíkejte do Shower room, kde prozkoumejte odtokový kanál. Zkombinujte zahnutou jehlu a vlas, použijte je na kanál a získáte klíč od výtahu (elevator key). Sjeďte výtahem do 1. podlaží, vstupte do místnosti C2 a shlédněte animaci s Laurou, která vás zamkne v jedné místnosti.

Bude následovat souboj s triem bossů Flesh Lips, které zabijete několika ranami z brokovnice a po krátké animaci se objevíte v nemocniční zahradě. Vraťte se do budovy, vyjeďte výtahem do 2. podlaží a v místnosti M6 seberte klíč od sklepení (basement storeroom key)monočlánek (dry cell battery). Nyní vyjeďte výtahem do 3. podlaží, doběhněte ke schodišti u Special Treatment Room a seběhněte po něm dolů do sklepních prostor. Odsuňte skříň a pokuste se slézt po žebříku, což spustí animaci s Mariou. Jakmile skončí, slezte dolů a seberte měděný prsten (copper ring). Vraťte se po schodech do 3. podlaží a výtahem sjeďte o patro níž. Během cesty se spustí rozhlasové vysílání a dostanete 3 otázky.

Vyjeďte tedy zpět do 3. podlaží, ve Store room zadejte na skříňce kód 313 (správné odpovědi soutěže) a posbírejte zásoby v podobě 5 krabiček s broky a 2 ampule. Potom se vydejte do Day Room ve 2. podlaží, s pomocí Marie otevřete ledničku a seberte druhý prsten (lead ring). Vyjeďte zpět do 3. podlaží, prozkoumejte obrazec na dveřích vedle výtahu a použijte oba prsteny. Po nově zpřístupněném schodišti zamiřte až dolů, projděte dveřmi a pokračujte chodbou kupředu. Zbytečně se nezastavujte, aby vás nezabil Pyramid Head a doběhněte do výtahu. Po animaci se dostanete zpět do 1. podlaží, kde si to namiřte do Director´s Room. Obkreslete si mapu, seberte klíč od vstupních dveří nemocnice (hospital lobby key) a opusťte ji.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..