0

Silent Hill 2 Director´s Cut: Návod – Část 09: Vězení Toluca

Po animaci s Eddiem seberte ze stolku za vámi tabulku (tablet of Gluttonous Pig), opusťte místnost a vydejte se chodbou nahoru. Z druhého stolku po vaší levici si vezměte mapu (map of the prison), utíkejte na konec chodby, projděte zničenou místností nalevo a dostanete se do západní chodby. V místnosti nalevo seberte zapalovač (lighter), vraťte se zpět na chodbu a utíkejte k mřížím na jihu, u kterých projděte dveřmi napravo. V zadní místnosti si vezměte loveckou pušku (hunting rifle) a vraťte se zpět do prostřední chodby věznice.

Jděte směrem dolů, vstupte do třetích dveří po pravé straně a utíkejte nahoru. Ve sprše na konci chodby seberte druhou tabulku (tablet of The Seductress) a vraťte se do prostřední chodby. Pokračujte dolů a dalšími dveřmi po pravé straně se dostanete k celám. V předposlední cele po pravé straně si vezměte voskovou panenku (wax doll) a utíkejte do východní chodby. Dejte se nahoru a posledními přístupnými dveřmi po levé straně vstupte do severní chodby s celami. V 7. cele seberte poslední tabulku (tablet of The Oppressor) a několikrát se pokuste opustit celu.

Nakonec se vám to podaří a tak se vydejte do nejvýchodnější části věznice, kde zasuňte do šibenice všechny tři tablety. Při odchodu z nádvoří seberte podkovu (horseshoe), vydejte se s ní do západní chodby věznice a projděte mřížemi na jihu. Prohlédněte si poklop na zemi, v inventáři zkombinuj zapalovač, podkovu a voskovou panenku a výslednou kombinaci použijte na poklop. Po jeho zvednutí seskočte dolů, projděte márnicí a jedinou možnou cestou pokračujte o 2 patra níž. Nakonec nastupte do výtahu, sjeďte s ním dolů a vstupte do podzemí.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..