0

Silent Hill 2 Director´s Cut: Návod – Část 10: Podzemní labyrint

Nejprve prozkoumejte celé patro, aby se vám zakreslila mapa a utíkejte do severovýchodní části, kde najdete dvojici žebříku naproti sobě. Slezte po jednom z nich dolů, ze západní strany vstupte do místnosti uprostřed patra a ze stolu seberte velký nůž (Great Knife) patřící Pyramid Headovi. Pak se vraťte o patro výš, po jihovýchodním žebříku slezte dolů, proběhněte štolou na opačný konec a vylezte nahoru. V místnosti najdete krychli, se kterou když otočíte, tak se to projeví i ve skutečnosti.

Otočte zelenou hlavu směrem k vám a tak, aby byla zároveň vzhůru nohama (tato kombinace platí pouze pro obtížnost Easy a Normal, na vyšší obtížnosti postupně vyzkoušejte všech 12 kombinací, které lze nastavit). Projděte přes vedlejší kovovou místnost, seběhněte dolů a setkáte se s Mariou. Po animaci vyběhněte zpět nahoru, v místnosti s krychlí si vezměte z panelu kleště (wire cutter) a vraťte se na úplný začátek této části. Pomocí kleští přestříhejte zadrátovaný průchod a slezte po žebříku dolů. Na rozcestí se vydejte vpravo, po žebříku vylezte nahoru a pak pokračujte chodbou vedoucí doprava.

Na konci slezte do podzemí, najděte druhý žebřík a vylezte po něm nahoru. Dojděte k oplocení, po žebříku za ním slezte do další štoly a na prvním rozcestí se dejte doleva. Po žebříku vylezte opět na povrch, po dalším zase dolů do poslední štoly a na rozcestí jděte doleva. Jakmile po žebříku vylezete nahoru, tak si přečtěte novinový článek a projděte dveřmi. Utíkejte chodbou kupředu, shlédněte animaci a zabijte dalšího bosse (stačí běhat z rohu do rohu a střílet do něj z brokovnice). Jakmile se vám to podaří, tak opusťte místnost a projděte dveřmi na konci chodby. Ihned zamiřte do místnosti vpravo, prozkoumejte těla oběšenců a zjistěte, kde visí který zločinec.

Vraťte se na chodbu, utíkejte na konec a vstupte do dveří po vaší levici. Nyní musíte zatáhnout za lano zločince, který byl odsouzen neprávem (Easy Kidnapper, Normal Arsonist, Hard Counterfeiter a Extra Thief). Až tak učiníte, tak se vraťte k oběšencům a seberte klíč (key of the Persecuted). Nyní se vydejte do posledních dveří na chodbě, za nimi použijte klíček na pouta a po žebříku slezte dolů. Utíkejte rovně do místnosti s mrtvou Mariou, jakmile budete moci Jamese ovládat, tak utíkejte nazpět a na rozcestí se dejte doleva.

Dostanete se k žebříku, po němž vylezte nahoru a jděte do místnosti s hroby. Najděte hrob s vaším jménem, skočte do něj a utíkejte dál. Po chvíli narazíte na dalšího bosse, kterým není nikdo jiný než Eddie. Jakmile ho dostatečně zraníte, tak uteče do vedlejší místnosti. Vydejte se za ním, dorazte ho a velkými vraty v zadní části pokračujte na molo. Utíkejte na konec, nasedněte do loďky a tu nejprve natočte tak, abyste v dálce viděli světlo. Nakonec už jen pádlujte kupředu a nakonec dorazíte k hotelu, kde jste s Mary trávili své společné chvíle.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..