0

Silent Hill Downpour: Vedlejší úkoly – Cinéma Vérité

Vedlejší úkol: Cinéma Vérité
Achievement, trofej: Cutting Room Floor
Obraz v galerii: Postman
Odměna: Zlatá pistole a 2 krabičky nábojů

Vydejte se na jih po Lamon Street a vstupte do kina po vaší pravici. Jako první bude vaším úkolem najít 3 cívky s filmem. První cívka (The House on the Lake) se na obtížnost Easy/Normal nachází v hlavní hale na pultu šatny napravo, zatímco na obtížnost Hard ji najdete v malé místnosti za prodejním pultem nalevo. Druhou cívku (The Silent Children) najdete na Easy/Normal na toaletách, případně za sedadly v hlavním sále, pokud hrajete na obtížnost Hard. Poslední cívku (The Secret of the Attic) pak najdete na všechny obtížnosti ve skladišti, které přímo sousedí s projekční místností. Dalším úkolem bude nalezení chybějící žárovky projektoru.

Ta se na Easy nachází ve skladišti přímo v kině, takže je to bez větších útrap. Pokud hrajete na Normal/Hard, pak opusťte kino a jděte kousek na jih. Proběhněte úzkou uličkou vedoucí na západ a ulicí přímo naproti vám zamiřte směrem ke klášteru St. Maria´s. Když zůstanete na hlavní ulici, tak na konci objevíte po levé straně obchod s nářadím, který poznáte podle osvětleného vchodu. Uvnitř si z police vezměte žárovku (Replacement Bulb), opusťte obchod a vraťte se do projekční místnosti kina, kde namontujte žárovku do projektoru. Poté vložte cívku The House on the Lake, utíkejte k plátnu a vstupte do scenérie.

Rovnou se vydejte do posledního domu na konci ulice, proběhněte kolem schodiště do malé místnosti vzadu a na pravé zdi uvidíte číslo 9. Vraťte se do kina, aktivujte druhou cívku (The Silent Children) a přemístěte se do této lokace skrze plátno v promítacím sále. Jakmile tam budete, utíkejte směrem dolů k obrazovce a na zdi uvidíte další část kódu, tentokrát číslo 24. Zpět v kině aktivujte poslední cívku, vstupte na půdu a utíkejte dozadu k oknu, kde uvidíte poslední číslo 1. Po návratu do projekční místnosti si nejprve vezměte zpět cívku, pak naťukejte na panelu u dveří nalevo kód 9241 a vstupte do malé místnosti, kde spojte jednotlivé cívky do jedné.

Výslednou cívku vložte do projektoru a zamiřte zpět do filmu, kde rovnou zamiřte do domu. Kolem schodiště se vydejte dál, vstupte do místnosti nalevo a z okenního parapetu si vezměte dřevěnou ručku (Wooden Crank). Přes chodbu pokračujte do malé místnosti s číslem 9 a projděte dveřmi na opačné straně. Dostanete se do části, kde se odehrávala druhá cívka. Najděte malý osvětlený box na stole, použijte na něj dřevěnou ručku a získáte klíč. S ním zamiřte k žebříku, po němž vylezte na půdu a utíkejte dozadu k oknu, kde otevřete starou dřevěnou truhlu. Z té si jen vezměte zlatou pistoli a 2 boxy s náboji a vraťte se zpět do kina, čímž vedlejší úkol zakončíte.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..