0

South Park The Stick of Truth: Vedlejší úkoly – Big Game Huntin´ with Jimbo

Quest: Big Game Huntin´ with Jimbo
Odměna: Jimbo a Ned se stanou vašimi přáteli a získáte klíč od Jimbovi truhly v horní části obchodu. Dále získáte vylepšení Studded Dog Collar, Suit of Armor, Animal Testicle, Plastic Vampire Teeth, Mr. Yuck a Obsidian Shard.

Popis: Vydejte se do Jimbova obchodu se zbraněmi v severozápadní části South Parku a za 3 dolary si kupte loveckou příručku Hunter´s Guide to South Park Wildlife, čímž tento quest aktivujete. Vaším úkolem bude najít a zlikvidovat 6 zvířat, z nichž si uděláte trofeje. Pokaždé, co nějaké zvíře zabijete, tak se stavte za Jimbem pro odměnu v podobě vylepšení a jakmile je zlikvidujete všechny, tak dokončíte úkol.

  1. Farm Cow: Vydejte se na farmu, u plotu nasaďte zvon a následně na něj zazvoňte. Ihned k vám přiběhne kráva, kterou pouze zasáhněte a odškrtněte ji ze svého seznamu.
  2. Rabid Junkyard Dog: Vydejte se ke Kennyho domu a odtud doprava na skládku, kde do zničené mísy položte párek. Tím nalákáte vzteklého psa, jenž budete muset porazit v souboji.
  3. Penis Mouse: V kanalizacích se dostaňte k místu, kde se nachází dva žebříky vedoucí dolů a jeden nahoru, jenž je schovaný za mřížemi. Napravo od mříží zničte paletu, přehoďte páku a vylezte po žebříku nahoru. Zde položte na zem sýr a jakmile vylákáte myš ven z úkrytu, tak ji zabijte.
  4. Bloodsucking Fruit Bat: Z kanalizačního systému se dostaňte do jeskyně a dojděte k žebříku na konci. Nelezte po něm nahoru a místo toho jděte směrem k obrazovce, kde zlikvidujte kamennou překážku, jenž vám stojí v cestě. Na konci položte pomeranč na určené místo a přilákejte netopýra.
  5. Mutant Bacteria: V podzemí školy vstupte do kotelny (Boiler Room) a na špinavou zkumavku použijte alkohol. Následně porazte bakterii, která na vás zaútočí.
  6. Canadian Barking Spider: Dostaňte se do Kanady a na mapě uvidíte pavučinu v severovýchodním rohu. Nalákejte ho použitím předmětu Poutine a zabijte ho.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..