0

Syberia: Všechny NPC postavy, se kterými si můžete promluvit

Ve hře Syberia lze odemknout achievement / trofej Gossip za to, že si promluvíte se všemi NPC postavami ve hře, se kterými je to možné. Ačkoliv se ve většině případů jedná o postavy, které nelze minout, protože jsou součástí příběhu, tak je zde i několik takových, které lze minout a Gossip tak minout. Postavy jsou rozděleny do 4 částí podle návodu, takže automaticky budete vědět, se kterými postavami v dané části si musíte promluvit. U postav, které můžete minout uvedu tento fakt do závorky, abyste věděli, na které z nich se zaměřit.

Valadilene

Recepční: S recepčním si promluvíte hned na samotném začátku hry v hotelu poté, co si ho přivoláte pomocí zvonku.
Momo: Malý chlapec, který je mentálně zaostalý a nachází se v hotelu a později také v domě Voralbergů na půdě, odkud vás zavede do části se stavidlem.
Notář: Nachází se ve své kanceláři, do které se dostanete kvůli závěti.
Starý muž (Lze minout): Od hotelu se dejte doprava a na další obrazovce objevíte starého muže, který sedí na lavičce napravo.
Automaton Oscar: Tento automaton vás bude doprovázet celou hru a najdete ho v továrně Voralbergů, kde mu musíte vyrobit nohy.
Zahradnice (Lze minout): Od zadního vchodu domu Voralbergů se vydejte doprava do zahradního bludiště a hned u vstupu objevíte postarší zahradnici.

Barrockstadt

Přednosta stanice: Nachází se na stanici, která slouží i jako obrovská ptačí voliéra. Nejprve postává u koryta kanálu a následně pak u mostu ve vstupní části nádraží.
Přidrzlý student (Lze minout): Nachází se na nádvoří univerzity u vstupu do budovy. Jakmile si s ním promluvíte, tak bude dělat Kate nemístné návrhy.
Rektoři univerzity: Nachází se ve své kanceláři na univerzitě.
Starší manželský pár: Promluvíte si s nimi v přístavu, kde je najdete na jejich lodi.
Profesor Pons: Objevíte ho v chodbě napravo od kostry mamuta ve vstupní hale.
Student v knihovně (Lze minout): Až se dostanete knihovny a seberete knihu Amerzone, tak u prostředního stolu na protější straně objevíte studenta, se kterým si můžete krátce promluvit.
Student na žebříku (Lze minout): Po vstupu do knihovny se dejte doprava a dojdete k žebříku, po kterém vylezete nahoru a získáte knihu o houbách. Jakmile ji seberete, tak opusťte knihovnu a ihned se do nich vraťte. Poté, co to uděláte, tak na žebříku objevíte studenta, který se dá velmi snadno minout.
Kapitán Malatesta: Najdete ho na jeho stanovišti na velké zdi, kde vám vydá vízum.

Komkolzgrad

Serguei Borodine: Ředitel průmyslového města Komkolzgradu a posedlý fanoušek zpěvačky Helena Romanski, kterou pro něj budete muset najít.
Boris: Kosmonaut, který zůstal ve vesmírné stanici, jenž zůstala jako pozůstatek po zrušeném vesmírném programu.

Aralbad

Automaton Felix Smetana: Jedná se o recepčního v hotelu Kronsky, která bude první NPC postavou v této lokaci, s níž se setkáte.
Automaton James: Robot starající se o Helenu Romanski, který se nachází v hotelovém baru.
Šachisté (Lze minout): Poté, co otevřete vstup do šatny pomocí kódu 1270, tak obejděte velký bazén a nalevo objevíte dvojici šachistů, kteří mají rozehranou partii. Pokud šatnu neotevřete a rovnou použijete kód, kterým se dostanete ven k molu, tak se zde šachisté neobjeví a vy si s nimi nebudete moci promluvit.
Helena Romanski: Vysloužilá ruská operní pěvkyně a jeden z mála hostů hotelu Kronsky.
Hans Voralberg: Dědic Voralbergovy rodiny, po kterém jste celou dobu pátrali a s nímž se setkáte na lavičce u mola.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..