0

The Evil Within: DLC The Executioner – Torments

Torments je způsob, jakým obvykle popravíte své nepřátele a to tím nejbrutálnějším možným způsobem. Těchto tormentů je ve hře celkem 18 a prvních 17 jich splníte poměrně snadno a bez větších problémů. V tomto článku se na všechny podíváme a uděláme si přehled, co je potřeba udělat ke každému tormentu. Aby toho nebylo málo, tak pokud všechny splníte, tak si odemknete poslední předmět v obchodě, kterým je neomezená munice pro všechny zbraně.

Torment 01
Torment 1: Zabijte stojícího nepřítele.
Postup: Velmi jednoduché a můžete to udělat hned na prvním nepříteli, kterého jen omračte a pokud bude stát, zmáčkněte u něj dorážecí tlačítko a popravte ho.
Torment 02
Torment 2: Zabijte ležícího nepřítele.
Postup: Stejně snadné jako první torment jen s tím rozdílem, že musíte počkat, až nepřítele srazíte na zem. Poté k němu jen doběhněte a rozšlápněte mu hlavu.
Torment 03
Torment 3: Zabijte nepřítele, který se chytí do pasti s ostnatým drátem.
Postup: Hned jak budete moci past použít, tak ji hoďte nějakému prokletému do cesty a jakmile se do ní chytí, budete ho moci popravit a získat tak tento torment.
Torment 04
Torment 4: Nabodněte nepřítele na bodce na zdi.
Postup: Zamiřte do druhé bojové arény, jejíž teleport se nachází v hlavní místnosti podzemí, odkud pokračujete bojovat s RPG Sadistou a Amalgamem Alpha a ve středu arény najdete klec s ostny. Omračte tedy nepřítele, chytněte ho pomocí B (O) a nabodněte ho na ostny.
Torment 05
Torment 5: Rozřezejte nepřítele pomocí motorové pily.
Postup: Hned jak motorovku získáte, tak s ní zaútočte na nepřítele a rozřízněte ho.
Torment 06
Torment 6: Odpalte nepřítele do povětří pomocí dynamitu.
Postup: Kupte si dynamit, hoďte ho nepříteli pod nohy a počkejte, až ho výbuch zabije.
Torment 07
Torment 7: Odpalte dynamitem nepřítele, který se chytil do pasti s ostnatým drátem.
Postup: Tento torment chce trochu správného načasování. Na zem hoďte past, rovnou si do ruky nastavte dynamit a nalákejte do pasti nepřítele. Hned jak se do ní chytí, tak mu hoďte k nohám výbušninu a po odpálení budete mít hotovo.
Torment 08
Torment 8: Zapalte nepřítele Molotovovým koktejlem.
Postup: Velmi jednoduchý torment, na jehož splnění si potřebujete koupit zápalné lahve a následně s nimi zasáhnout nepřítele a upálit ho.
Torment 09
Torment 9: Zapalte nepřítele Haunted Molotovovým koktejlem poté, co se chytne do pasti s ostnatým drátem.
Postup: Tento torment lze splnit s tím předchozím, stačí vám, když hodíte na zem past a jakmile se do ní nepřítel chytí, tak po něm hoďte Molotov koktejl.
Torment 10
Torment 10: Zabijte nepřítele raketometem.
Postup: Nejprve porazte RPG Sadistu, abyste si mohli koupit raketomet a pak s ním střelte do kteréhokoliv prokletého, abyste torment splnili.
Torment 11
Torment 11: Zabijte nepřítele pomocí turretu.
Postup: Tento torment lze splnit pouze během souboje s druhým bossem Zehnem, který se odehrává na tržišti. Zde se nachází několik turretů, které navíc můžete znovu nabít a použít. Jakmile zasáhnete obyčejného nepřítele jedním šípem, tak máte okamžitě splněno.
Torment 12
Torment 12: Zabijte nepřítele odhozeným autem.
Postup: V souboji s Amalgamem Alpha se nachází i několik prokletých. Počkejte tedy, až proti vám odrazí Amalgam auto, pomocí Y (Δ) ho odrazte tak, aby srazil při zásahu nepřítele a budete mít torment splněný.
Torment 13
Torment 13: Zabijte nepřítele pomocí pasti s rotujícími čepelemi.
Postup: Až se dostanete do podzemí nebo části sanatoria, tak využijte teleport na zdi a nechte se přenést do bojové arény, kde se nachází tyto pasti. Potom stačí omráčit nepřítele, chytit ho tlačítkem B (O) a vrhnout proti pasti, čímž torment úspěšně splníte.
Torment 14
Torment 14: Zabijte nepřítele pomocí výbušného nepřítele Haunted.
Postup: Tento druh nepřátel potkáte v bojových arénách a poznáte je podle toho, že jsou pokryti červenými puchýři. Až takového nepřítele omráčíte, tak ho chyťte pomocí B (O) a hoďte ho proti nepříteli, čímž ho zabijete.
Torment 15
Torment 15: Zabijte dva a více nepřátel pomocí výbušného Haunteda.
Postup: Stejné jako Torment 14, akorát s tím rozdílem, že k sobě nalákejte alespoň 2 nepřátele a teprve poté po nich hoďte toho výbušného, který je pokryt červenými puchýři.
Torment 16
Torment 16: Rozsekněte nepřítele pomocí meče.
Postup: Po zabití Dark Keepera otevřete jeho meč, který si kupte a útočte na nepřítele, dokud mu neuseknete nějakou končetinu nebo ho nerozpůlíte.
Torment 17
Torment 17: Popravte nepřítele pomocí meče.
Postup: Nepřítele omračte pomocí meče nebo ho chyťte do pasti a poté proveďte popravu. Lze splnit současně s Tormentem 16, pokud hned při prvním útoku nepřítele popravíte.
Torment 18
Torment 18: Dokončete finální bojovou zkoušku.
Postup: Bezesporu nejobtížnější torment ze všech a také nejtěžší části hry. Nejprve jednou dokončete hru a odemkněte tuto arénu, která se při druhém hraní objeví v poslední části DLC a to v save roomu před bojem s Dark Keeperem. Abyste měli šanci souboj dokončit, tak vám doporučuji maximálně vylepšit postavu a také si dokoupit jednotlivé zbraně jako jsou dynamit, Molotov koktejly nebo pasti s ostnatým drátem. Jakmile do arény vstoupíte, tak si projděte oblast a držte se poblíž výtahu, kde zničte první várku nepřátel, do které nakonec vstoupí sadista. Toho bez větších problémů zlikvidujte pomocí kladiva a bojujte dál, dokud se na scéně neobjeví Zehn. Ten je dost nebezpečný kvůli své síle a dosahu a tak si vezměte dynamit a hoďte mu ho k nohám. Pokud ho zasáhnete, tak se skácí k zemi a vy můžete tohoto momentu využít a zblízka mu udeřit úder jeho palcátem. To ještě 2-3 zopakujte a hned jak ho zabijete, tak z výtahu vyleze RPG sadista, ke kterému se po chvíli přidá i ten obyčejný a budete bojovat s oběma najednou. Máte dvě možnosti, buď rychle sundáte toho s RPG, nebo ho využijete a budete se před jeho střelami krýt za toho druhého. Jakmile oba nepřátele zlikvidujete, tak uslyšíte, jak se hudba uklidní. Ačkoliv to bude vypadat, že je konec, tak to nejtěžší bude přímo před vámi, protože vás čeká souboj se Sebastianem a Josephem současně, což bude extrémně obtížné díky jejich výdrži a síle (dokáží vám ubrat jednou ranou i 25-30% života). Ještě než přijedou, tak se postavte za pravou stranu autobusu a zpoza něj se podívejte směrem k výtahu. Připravte si raketomet, který má plně vylepšený hned 10 raket, a začněte mezi ně pálit, což můžete i ve chvíli, kdy jsou na zemi. To by vám mělo stačit, abyste jednoho z nich zabili a druhého dost zranili. Zůstaňte nadále za autobusem, sledujte zem a jakmile uvidíte stín postavy, tak hoďte na zem past s ostnatým drátem. Podstata je v tom udělat to na poslední chvíli, aby ji Joseph nebo Sebastian nesestřelil. Jakmile se do ní chytne, tak mu zasaďte několik tvrdých ran a doufejte, že ho zlikvidujete. Pokud se tak nestane, tak celý postup opakujte a nakonec se vám podaří je zabít.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..