1

The Evil Within: Návod – Kapitola 1: An Emergency Call

Po úvodní animaci se vydejte k hlavnímu vchodu do sanatoria a vstupte dovnitř. Vydejte se kupředu k recepčnímu pultu, vstupte do místnosti nalevo a setkáte se se zraněným doktorem. Poté jděte dozadu k panelu a uvidíte bezpečnostní záznam. Následně se probudíte a budete viset hlavou dolů. Nejprve se porozhlédněte po místnosti, až sadista odejde, tak se pomocí levé analogové páčky rozhoupejte a získaným nožem se hlavně protagonista odsekne z lana. Přikrčte se ve stínu, počkejte, až sadista zamíří dozadu a přimáčkněte RB, čímž se dostanete do režimu plížení. Přibližte se ke stolu, seberte klíče (Ordinary Keys) visící na háku nad rozčtvrceným tělem a jděte nazpět.

001 003

Až projdete mezi sloupky, tak se dejte doleva a dorazíte ke dveřím, které odemknete získaným klíčem. Vyjděte nahoru po schodech, jděte kupředu a jakmile spustíte alarm, tak započne zběsilá honička. Utíkejte kupředu a po chvíli budete zraněni, pak se nijak nezdržujte a doplazte se k mříži v podlaze, kterou se dostanete do jakési odpadní šachty. Během skluzu se vyhýbejte pastem a nakonec skončíte v jímce plné krve. Po žebříku vylezte ven, dejte se doleva ke dveřím a ocitnete se v kanalizacích. Zde pokračujte doprava, seskočte do odpadní vody a nalevo vylezte po malém žebříku nahoru. Doběhněte na konec chodby, vstupte do malé místnosti po vaší pravici a využijte další žebřík, po kterém se dostanete do kotelny.

006 009

Zmáčkněte červené tlačítko vedle dveří, projděte chodbou a dostaňte se do malé místnosti, ze které povedou jen jedny zamčené dveře. Schovejte se do skříňky (stačí zmáčknout tlačítko RB), počkejte, až sadista odejde a uvolněnými dveřmi se vydejte za ním. Dostanete se do místnosti, kde neustále hlídkuje, proto se schovejte za bedny a ve volných chvílích se mu za zády dostaňte do zadní místnosti, kterou projděte a následně i úzkou uličkou vedoucí do malé kanceláře, kde budete před sadistou v bezpečí. Až si oddechnete, tak pokračujte dál a opět se vám dostanete do zad. Na nic nečekejte, nasměřujte vaše kroky k výtahu a jakmile do něj nastoupíte, tak se odehraje krátké intro, které představí hru The Evil Within a její tvůrce. Nakonec opusťte výtah, vydejte se do hlavní haly před vámi a ke vstupním dveřím sanatoria, které se nacházejí po vaší pravici.

010 012

xDante1986

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..