0

The Evil Within: Návod – Kapitola 12: The Ride

Na začátku kapitoly vás napadne obří monstrum, které urve střechu a tak se ho budete muset zbavit. Vezměte si do rukou silnou zbraň jako je brokovnice, výbušné šípy a kuši nebo sniperovku a palte mu do hlavy, přičemž se vyhýbejte jeho útokům a také larvám, které občas dopadnou na podlahu. V případě nedostatku munice si doplňte zásoby z toho, co najdete na sedačkách a nakonec se vám ho podaří zbavit a zastavíte v nedaleké budově.

001 002

Zde vás bohužel napadnou prokletí z ochozů a tak je postupně zastřelte. Hojně využívejte sudů a střelte do nich ve chvíli, kdy výbuch zapálí alespoň 2 nepřátele současně. Nakonec zastřelte nepřítele, který se objeví před autobusem a Kidmanová ho znovu uvede do provozu. Následně se opět zbavte velkého monstra a krátce poté bude Joseph vážně zraněn a tak Julia zastaví nedaleko sanitky. Vyběhněte ven, mezi auty si to zamiřte kupředu a okamžitě všechny likvidujte ranou do hlavy. Později si na kamiónu vedle sanitky všimněte nepřítele s odstřelovačkou a na dálku ho zlikvidujte.

004 007

Potom využijte převrácené auto jako rampu, zamiřte si to k sanitce a uvnitř najdete sáček s krví. S ním utíkejte nazpět a objeví se vůz s těžkým kulometem. Zbytečně se nezdržujte, kryjte se za zídky a auta (dejte si pozor, aby vás nezabil výbuch a moc se za nimi nezdržujte) a co nejrychleji doběhněte k vozu a zezadu zabijte obsluhu kulometu. Pak vylezte na korbu, obsaďte kulomet a vyčistěte si okolí tím, že rozstřílíte jak nepřátele, tak i auta. Poté jen doběhněte k autobusu a během jízdy se vyhněte monstrum na cestě, čímž kapitolu dokončíte.

010 012

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..