0

The Evil Within: Návod – Kapitola 13: Casualties

Utíkejte dopředu za Josephem, dejte se od něj doprava a dírou po vaší pravici se vydejte k místu, kde můžete seskočit o patro níže. Dejte si pozor na kyselinu, která kape z potrubí a nejprve deaktivujte mechanismus nalevo od potrubí, což vám umožní volný průchod pod ním. Chodbou utíkejte až k díře v budově a budete svědky toho, jak se Joseph i Sebastian pobaví o vzdálené vlakové soupravě, přes kterou by se mohli dostat na opačnou stranu. Pak utíkejte k výtahové šachtě, střelte do ocelového lana, které jako poslední drží výtah a slezte dolů. Jakmile dojde k rozdělení obou protagonistů, tak prolezte větrací šachtou na druhou stranu a po pár krocích se opětovně setkáte s monstrem The Keeper. Na prvním rozcestí se dejte doleva, utíkejte za roh a proti vám se objeví prokletý, kterého můžete zastřelit.

002 005

Dejte si pozor na lankovou past, která je v chodbě nastražena a na dalším rozcestí se otočte doleva a zůstaňte přikrčení za vozíkem. Uvidíte Ruvikova dvojníka, který zaleze do místnosti, kam ho následujte a pak tichým útokem i zabijte. Po jeho zabití projděte dírou ve zdi nalevo, vraťte se na chodbu a přes několik dalších nepřátel pokračujte k místu, kde musíte opět deaktivovat potrubí s kyselinou. Potom utíkejte rovně ke zborcenému schodišti, dostaňte se po něm o patro níž a na chodbě se dejte vpravo. Pomocí lampy odhalte natažené lanko nad podlahou, deaktivujte ho a podívejte se dírou v levé zdi do místnosti, kde objevíte Keepera. Počkejte, až odejde a zamiřte ke kyselinové pasti, kterou deaktivujte. Potom už jen vstupte do větrací šachty v pravé zdi, protáhněte se jím na druhou stranu a dejte se doleva.

006 007

V přikrčení se protáhněte sníženou chodbičkou pod sutinami, pak seskákejte o několik pater dolů a vstupte do chodby, na jejímž konci najdete dveře s rudým symbolem. Prozkoumejte je, vyslechněte si informace od neznámého muže a budete přemístěni do sanatoria. Zde se zbytečně nezdržujte a vraťte se zpět do hlavní části kola, kde vyjděte na chodbu a před vámi se po vaší pravici otevřou dveře. Vstupte jimi do místnosti, seskočte dírou v podlaze a vyběhněte na chodbu. Zde se otočte doleva, vezměte si do ruky sniperovku a rozstřelte výbušninu, kterou má na sobě prokletý. Jakmile se rozletí, tak výbuch uslyší další a vyrazí proti vám z jedné místnosti napravo, takže buďte připraveni a rovněž se ho zbavte.

011 012

Potom doběhněte na konec chodby a vlezte do větrací šachty. Na druhé straně seskočte dolů do skladiště, pokračujte do kuchyně a budete svědky toho, jak Keeper pronásleduje Josepha. Ihned poté se protáhněte mezi stoly na opačnou stranu místnosti (dejte si pozor na nastražené lankové pasti, deaktivujte kyselinovou past a dostanete se na chodbu. Po té se dejte doleva, dvojitými dveřmi vstupte do chladírny plné masa a připravte se na Keepera. Tomu se buď musíte vyhýbat, nebo ho alespoň jednou sundat k zemi a počkat, až bude výtah v rohu aktivní, pak do něj naskočte a sjeďte dolů. Nakonec už jen opusťte místnost a chodbou pokračujte ven z budovy, kde shlédnete animaci a tato kapitola pro vás skončí.

013 014

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..