1

The Evil Within: Návod – Kapitola 3: Claws of the Horde

Utíkejte kupředu kolem vody, vyběhněte nahoru po schodech a pomocí sirky zapalte hromadu těl. Poté vyběhněte po dalších schodech nahoru a dostanete se do malé vesnice. Dveřmi po vaší levici vstupte do domu, vyběhněte po schodech do horního podlaží a rovnou zamiřte do chodby napravo (dejte si pozor na past před vámi). Jakmile na konci chodby otevřete dveře, tak se setkáte s doktorem Jimenezem, kterého následujte na balkón a uvidíte, co se ve vesnici děje. Po rozhovoru jděte doprava k pákovému mechanismu a jakmile doktor dole spustí past, tak otáčejte klikou, dokud se past nevrátí do původní polohy.

002 004

Poté se otočte o 180º, vstupte do místnosti nalevo a na půdě zlikvidujte dvojici nepřátel, kteří sem vyběhnou. Až bude po nich, tak po schodech seběhněte dolů do místnosti a v přikrčení jděte ke dvěma tříštivým bombám, které jsou uchyceny na stěnách (poznáte je podle toho, že začnou blikat a pípat, když se k nim ve stoje přiblížíte). Abyste je zneškodnili, tak musíte trefit střelku do vyznačeného prostoru, protože v opačném případě bomba detonuje a vy utrpíte značná poranění. Odměnou za úspěšnou deaktivaci jsou vám 2 zbytky z pastí, ze kterých si už brzo budete moci vytvářet šípy pro zbraň Agony Crossbow. Poté opusťte dům, dejte se doprava a dostaňte se do druhé části vesnice, která byla do setkání s doktorem nepřístupná.

005 006

Zde si můžete vylézt nahoru do věže a posbírat zásoby, následně by vaše kroky měli vézt dál a po levé straně si všimněte stodoly, ze které se ozývají zvláštní zvuky. Zde na vás z balkónu rovněž zaútočí vesničan se zbraní, proto za ním vyběhněte, rychle se ho zbavte a vstupte do domu. Napravo si z křesla seberte kuš Agony a seběhněte do spodního patra, kde v jedné místnosti objevíte kufr, ve kterém se skrývá brokovnice. Nyní si prostřílejte cestu ven z domu, doběhněte k bráně a zabijte všechny blízké nepřátele. Jakmile se tak stane, tak prozkoumejte řetěz a Sebastian poznamená, že by mohla pomoci motorová pila nebo něco podobného. Připravte si tedy do rukou Agony Crossbow, vytvořte si výbušné šípy přes menu, které vyvoláte zmáčknutím pravé analogové páčky a zamiřte do stodoly.

009 011

Přibližte se k zatarasené části, kde je Sadista uvězněný a jděte opatrnými krůčky kupředu. Jakmile se prkna prorazí, napalte do něj dva výbušné šípy a rychle vstupte do menu, kde vytvořte další dva šípy a opět je do něj střelte (doufám, že máte dostatek zbytků z pastí). Následně si vytvořte už jen omračující šípy a s těmi ho omračte, stejně jako všechny ostatní, kteří do místnosti dorazí. Pak k němu přiběhněte, přikrčte se a použijte útok pro stealth kill. Tento postup můžete opakovat, dokud nezemře a vy tak nezískáte 5 000 zeleného gelu a také jeho motorovou pilu. S tou se vraťte k zavřené bráně, přeřežte řetěz a zakončete kapitolu.

013 015

xDante1986

One Comment

  1. A já se s tím s**u tak dlouho a ono se to dá udělat takhle “Uffff” 😒 😒

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..