0

Crash Bandicoot 3 Warped: Návod – Level 20: Tomb Wader

Level 20 Tomb Wader
Drahokamy Čirý (88 beden)
Modrý (plošina lebek)
Relikvie Safírová:
Zlatá:
Platinová:

Tento egyptský level obsahuje jednu novou featurku a tou je možnost vás utopit, protože zde budete muset v krátkých časových etapách proběhnout chodbou, ve které se sníží úroveň hladiny. Na začátku zabije brouka, pomocí mechanismu otevřete vrata a jakmile se sníží voda zamiřte chodbou dál. Dostanete se k další zatopené části, kde dotekem zničte obě TNT bedny a zastavte se na odpočívadle v podobě několika kovových beden vyskládaných na sebe.

Až se voda opět sníží pokračujte dál, nepřítele se štítem zničte pomocí skluzu a po aktivaci checkpointu(8/88 beden) použijte plošinu s ?. Až se dostanete do bonusové části, zatím ignorujte bednu s vykřičníkem a nejprve zničte dřevěnou bednu pod obrysy. Následně celou tuto část dohrajte a vraťte se do hlavní části. Protáhněte se zatopenými chodbami až k druhému checkpointu (44/88 beden) a pokud jste doposud neumřeli, tak nalevo použijte plošinu lebek a nechte se odvézt do tajné části, na jejímž konci najdete modrý drahokam.

Po jeho sebrání se zabijte a objevíte se u posledního checkpointu v hlavní části levelu. Proběhněte zatopenou chodbou až ke krystalu a od něj k dalšímu checkpointu (52/88 beden). Nakonec vás už čeká jen pár zatopených chodeb, až se nakonec dostanete k závěru úrovně, kde odpalte Nitra pomocí zelené bedny s vykřičníkem. Poté seberte čirý drahokam a vraťte se do Warp Roomu, kde vás čeká čtvrtý boss Dr. N. Gin.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..