0

Crash Bandicoot 3 Warped: Návod – Level 23: Flaming Passion

Level 23 Flaming Passion
Drahokamy Čirý (75 beden)
Zelený (plošina lebek)
Relikvie Safírová: 1:43:00
Zlatá: 1:13:10
Platinová: 0:59:40

Vydejte se kupředu, zabijte chlápka s mečem ve chvíli, kdy k vám bude zády a pokračujte o úroveň výše, kde se situace opakuje, ale navíc si musíte dát pozor na nepřítele v okně, která vám do cesty hází zápalné láhve. Pokračujte dál a po kobercích se dostaňte až k checkpointu (9/75 beden). Utíkejte kupředu, dostaňte se na vznášející se koberce před vámi, které poletují v kruhu a pomocí bazuky sestřelte klasické a TNT bedny nahoře před vámi. Poté vyskákejte nahoru, seberte krystal a dejte se doprava, dokud se přes nástrahy nedostanete k druhému checkpointu (22/75 beden).

Za ním vyskákejte po plošinách nahoru, a pokud jste doposud neumřeli, tak zde objevíte plošinu lebek. Ještě než na ni vstoupíte, tak skočte dozadu na koberec, dostaňte se o patro výše a zničte jednu dřevěnou bednu, ke které by se později hůře vracelo. Poté skočte na plošinu lebek, nechte se dovézt do skryté části a přes velkou hromadu nástrah se probojujte až k prvnímu kovovému checkpointu. Zde začněte o to víc používat bazuku a dejte si pozor hlavně na vrhače mečů.

Poté co zabijete posledního, tak se dostanete k zelenému drahokamu a budete moci použít plošinu, která vás odveze zpět do hlavní části tohoto levelu. Hned jak se tak stane, tak hlavně zničte 8 dřevěných beden napravo a pokračujte doleva až ke třetímu checkpointu (38/75 beden). Dostaňte se až  k ? plošině, nechte se odvézt do bonusové části, kde bez problémů s pomocí bazuky zničíte všech 28 beden a jakmile se vrátíte do hlavní části tohoto levelu, tak pokračujte dozadu. Po cestě už jen zničte 5 zbývajících beden a ukončete úroveň.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..