0

Crash Bandicoot 3 Warped: Návod – Level 6: Gee Wiz

Level 6 Gee Wiz
Drahokamy Čirý (100 beden)
Relikvie Safírová: 1:35:00
Zlatá:
Platinová

Tento level je velmi podobný tomu prvnímu, akorát je o dost obtížnější. Rozbijte bedny, vydejte se kolem žab kupředu a po sebrání masky Aku-Aku zničte bedny s kovovým rámem pomocí rány břichem z otočky. Z měnící se bedny opodál si vezměte druhou masku a pokračujte až k mágovi. Nejprve se vyhněte jeho energetickým střelám a až se k němu dostanete, tak ho zabijte skluzem či otočkou. Poté se vyhněte nitro bednám a kolem kozla se protáhněte až k prvnímu checkpointu (31/100 beden).

Pokračujte dál, vyhněte se všem nepřátelům, posbírejte všechny viditelné bedny v dosahu a nakonec se dostanete k druhému checkpointu (47/100 beden). Dostaňte se k mostu, kde najdete třetí masku, která vás obdaruje dočasnou nesmrtelností v případě, že jste nepřišli o ty dvě předchozí. Zničte TNT bednu napravo, pokračujte dál a poté, co zlikvidujete otravného mága, tak si aktivujte další checkpoint (56/100 beden). Doběhněte k plošině s otazníkem, nechte se odvést do bonusové části s 18 bednami a v té se dostaňte k místu, kde uvidíte obrysy beden.

V žádném případě nezasahujte bednu s ! a nejprve opatrně skočte na dřevěnou bednu napravo. Poté zasáhněte zmíněnou bednu s vykřičníkem, což vyplní obrysy kovovými bednami a vy tak můžete vyskákat nahoru, kde zničte zbylé bedny a vraťte se do hlavní části této úrovně. Nakonec už jen doběhněte ke krystalu, od něj až na konec úrovně, kde pomocí zelené bedny s vykřičníkem odpalte Nitro bedny a po sebrání čirého drahokamu ukončete level.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..