0

Crash Bandicoot 3 Warped: Návod – Level 7: Hang´Em High

Level 7 Hang´Em High
Drahokamy Čirý (95 beden)
Relikvie Safírová: 1:24:00
Zlatá:
Platinová

Vyskákejte po kobercích nahoru, jakmile k vám bude muž s mečem otočen zády, tak ho zabijte a vydejte se doprava. Za rohem zabijte muže na létajícím koberci, vyskočte nahoru a pověste se na pletivo zavěšené nad vámi. Dejte si pozor na škorpióna před vámi, přeručkujte až na konec a aktivujte checkpoint (11/95 beden). Běžte doprava, přeskočte na druhý koberec a ujistěte se, že zničíte špatně viditelnou bednu v horní části obrazovky.

Poté jděte dál a dostaňte se až k druhému checkpointu (27/95 beden). Vyskočte na pletivo, přeručkujte po něm až k místu, kde seberete krystal a seskočte na pevnou zem k plošině s ?. V bonusové oblasti zničte první bedny a dostaňte se k místu, kde se bedna mění v TNT. Skočte na ni v ten správný moment a výbuch zasáhne jinak nepřístupnou bednu dole a nalevo se objeví odrazová bedna, která vám umožní zničit zbylé bedny v této části.

Po návratu do hlavní části tohoto levelu pokračujte po pletivu dozadu a po chvíli se dostanete ke třetímu checkpointu (63/95 beden). Napravo zničte pomocí otočky dvě dřevěné bedny pod Nitrem tak, aby vás nezabilo, napravo zabijte nepřítele s mečem a pokračujte dál. Po chvíli se dostanete ke dvojici kovových beden s vykřičníkem, které zasáhněte a krom zničení všech Nitro beden v úrovni se vám zviditelní i tři bedny po vaší levici. Ty jen zničte, seberte drahokam a ukončete úroveň.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..