0

Crash Bandicoot 3 Warped: Návod – Level 9: Tomb Time

Level 9 Tomb Time
Drahokamy Čirý (95 beden)
Čirý (Fialový drahokam)
Relikvie Safírová: 1:42:00
Zlatá:
Platinová:

Vzhledem k tomu, že při prvním hraní nemůžete sesbírat všechny bedny, tak nebudu psát průběžný stav k jednotlivým checkpointům. Zničte kobru před vámi, zamiřte do hrobky a zničte stěnu z beden, přeskočte díru v podlaze, vyhněte se krokodýlovi a přes olejem pokrytou podlahu se dostaňte ke dveřím, které otevřete tlačítkem na zemi. Dostaňte se k prvnímu checkpointu, dejte si pozor na propadající se podlahu a dle chuti zamiřte do bonusové části.

Poté utíkejte dozadu, zasáhněte bednu s vykřičníkem a aktivujte tak plošinu se symbolem Ankh. V chodbě před vámi zničte vázy s opicemi, dejte si pozor na kamenný kvádr, který proti vám pošle faraón, a seberte masku. Hned za ním uvidíte kužely světla, které vychází od stropu. Dejte si pozor, protože se jedná o past a ze stěny vyrazí šipky. Vyhněte se této pasti pomocí skluzu, doběhněte k druhému checkpointu na rozcestí a nalevo vidíte stěnu s fialovým drahokamem. Právě za touto chodbou se nachází nejen potřebné bedny, ale také druhý čirý drahokam v této úrovni.

Fialový drahokam bohužel nemáte a tak se vydejte cestou napravo. Doběhněte k tlačítku na podlaze, aktivujte ho a po dřevěné lávce zamiřte na konec. Z něj přeskočte na pohyblivou plošinu a až se otevřou kamenné dveře, tak utíkejte dál až k dalšímu checkpointu. Za ním se vyhněte dalším pohyblivým kvádrům, zabijte faraóna a posléze i druhého s plamenometem. Nakonec už jen zabijte kobru, seberte krystal a po aktivaci bedny s vykřičníkem přeskákejte po plošinách až k teleportu, který ukončí tento level.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..