0

Final Fantasy XV: Hlavní úkoly – Zegnautus Keep

Quest: Zegnautus Keep
Doporučený Level: 39
Odměna: 3 000 Exp, Sword of the Father

Hned na začátku dalšího úkolu objevíte mrtvolu Ravuse, bratra Lady Lunafreyi, od kterého získáte Sword of the Father (Royal Arms). Nyní máte kromě prstenu i zbraň, jenž stejně jako ostatní Royal Arms vysává vaše zdraví, takže si ho nezapomeňte doplňovat pomocí léčivých předmětů a také kouzla Death. Vydejte se na můstek, kde zabijte dva Rogue Axemany a dostanete se do chodby, kde vás krom jiného čekají i Snagy. Další chodbou se dostaňte k noclehárně, kde si nejen odpočiňte, ale také uložte hru a kousek dál v chodbě se aktivuje jed. Na rozcestí nemůžete jít doprava, protože je cesta blokována silným proudem jedu a tak jděte doleva. Jedinou cestou, která není slepá, se dostaňte do větší místnosti a na ovládacím pultu aktivujte odsávání pomocí ventilátorů. Vraťte se na rozcestí u noclehárny a pokračujte chodbou dál na jih.

Proběhněte chodbou až do místnosti označené vykřičníkem, v automatu si nakupte léčebné předměty a pomocí terminálu nalevo aktivujte 4. úroveň vaší bezpečnostní karty.  Než přijede z horních pater dolů, tak na vás zaútočí démon Foras, kterého nemůžete zabít a tak se mu snažte vyhýbat a útočit pomocí Holy protiútoku. Vždy když mu uberete okolo poloviny zdraví, tak zmizí a následně se objeví i s doplněnými životy, takže s ním neztrácejte čas a až výtah dorazí, rychle do něj nastupte. Až vyjedete nahoru a dostanete se do potemnělých chodeb, tak jděte k rozcestí, vyberte si pravou chodbu a dostaňte se do místnosti s generátorem. Ten nahoďte hned poté, co zabijete Snagy a vraťte se do chodby, kde se objeví démon Foras. Zbytečně se s ním nezdržujte, vraťte se k rozcestí a pokračujte na západ. Na schodech znovu vypne energie. Ve větší místnosti zabijte pavoučí ženu Uttu, otevřeným průchodem zamiřte dál a dostanete se do skladiště s generátorem, který nahoďte.

Nyní se vraťte zpět do větší místnosti a pokračujte na jih k výtahu, který vás vyveze nahoru. Z výtahu zamiřte do jedné z devíti místností, které jsou rozděleny do čtvercové rozlohy 3×3. Zamiřte do centrální místnosti, kde se nacházejí tři aktivační panely a na mapě nad nimi vidíte otevřené dveře, které značí zelené tečky. Než použijete panel, tak zamiřte do severozápadní místnosti a ze země seberte Panel B Keycard. Vraťte se do centrální místnosti, použijte panel B, který je uprostřed a zamiřte do severovýchodního kvadrantu, kde najdete Panel C Keycard. Vraťte se do místnosti ve středu, vypněte panel A a aktivujte C (pokud byste A nevypnuli, tak by došlo k přetížení systému). Běžte do jihovýchodního sektoru, odtud dveřmi na jih a dostanete se k prodejnímu automatu, kde si můžete dokoupit zásoby. Poté zamiřte dlouhou chodbou na východ a pokračujte až do místnosti označené vykřičníkem.

Vstupte do malé místnosti východními dveřmi, upgradujte kartu na úroveň 5 a vydejte se na sever.  V chodbě si dejte pozor na vybuchujícího vojáka, projděte vraty A-05 a rovnou si to namiřte k velké budově před vámi. Dveře budou zamčené a tak budovu oběhněte, aktivujte panel a zlikvidujte skupinu Axemanů, která na vás zaútočí. Následně se vydejte novou cestou na lávku, běžte doprava a doběhněte kolem zdi až k panelu, který vylepší vaši přístupovou kartu na úroveň 6. Probojujte se na plošinu k budově, pokračujte na sever skrze dveře A-06 a na rozcestí se dejte vpravo. Zastavte se v ubikaci, kde si odpočiňte a uložte hru a následně pokračujte k vašemu dalšímu cíli. Jak vám Ardyn dopředu řekne, jedná se o past a tak se budete muset vypořádat nejen se Shock Troopery, ale také elektrickou pastí. S tou vám naštěstí pomohou Gladio a Ignis a tak se trojice opět setkává dohromady, aby mohli najít ztraceného Prompta.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..