0

Final Fantasy XV: Vedlejší úkoly – Crestholm Channels

Quest: Crestholm Channels
Doporučený Level: 45
Zadání: Objeví se u stejnojmenného dungeonu, kam se dostanete během úkolu The Ever Illustrious Regalia. Dungeon se nachází východně od Hammerheadu, za branou vedoucí k Insomnii.
Odměna: 8 000 Exp

Jakmile slezete dolů do kanálu, tak je váš úkol jednoduchý, probojovat se k monstru, které žije v tajné komnatě kanálů, do které se dostanete, když aktivujete 4 panely (na mapách je vidíte jako odfajfknutí) . Vydejte se chodbou směrem na východ, držte se levé strany kanálu a vyběhněte po schodech nahoru. Před vámi po levé straně uvidíte první takový panel, který tedy přepněte. Doběhněte na konec vyvýšené části, seskočte dolů a napravo se sklouzněte o podlaží níž. Přímo před vámi budou schody, po kterých vyběhněte nahoru, přeběhněte přes malý můstek a vstupte do chodby. Hned jak budete moci tak zahněte do místnosti po pravé straně a zde po zabití nepřátel aktivujte druhý panel. Kruhovým tunelem jděte dál, seskočte dolů a dejte se doprava ke skluzavce. Ta vás vezme do malé místnosti, kde je další skluzavka. Až dopadnete z výšky na pevnou zem, tak vás bude čekat souboj s minibossem Nagarani.

U něj si dejte pozor na status Toad a pokud vás v žábu promění, tak se okamžitě snažte vyléčit předmětem Maiden´s Kiss.  Použijte proti němu meče a bleskové útoky, což jsou jeho slabiny a následně pak vstupte do tunelu, kde se nacházejí zásobníky s magií. Z ní pokračujte chodbou u schodů a dostanete se do větší místnosti, kde vás čekají další démoni. Po jejich zabití použijte žebřík, vylezte do potrubí a na jeho opačné straně si dejte pozor, abyste s římsy nespadli dolů. Po žebříku vylezte nahoru, opatrně se po úzké římse u zdi dostaňte na druhou stranu a nakonec přebalancujte přes potrubí, čímž se dostanete do místnosti, kde na minimapě uvidíte 4 klíče. Dva z nich byste měli mít šedé, jelikož jste aktivovali 2 panely a dva vám ještě zbývají. Právě za těmito dveřmi se skrývá onen boss. Jelikož musíte nejprve najít další dva panely, tak vylezte po žebříku do chodby, vyběhněte po schodech až nahoru a vyčistěte místnost od démonů.

Následně po žebříku do potrubí a na druhé straně vás čeká stejná situace jako před chvílí, takže si dejte pozor, abyste nespadli. Vydejte se právě do ní, seběhněte po schodech do níže položené části a zde najdete poslední panel. Po jeho aktivaci se vraťte zpět ke dveřím, které byly na minimapě označeny klíči a vstupte do tajné místnosti tohoto dungeonu, kde na vás čeká boss Jormungand. Ten s oblibou používá ohnivé útoky a jeho slabinami jsou meče a led, takže se do něj pusťte a dejte si pozor na hladinu svého zdraví. Po jeho zabití bude úkol dokončen a vy tak můžete shrábnout odměnu a opustit dungeon. Místo toho vylezte po žebříku nahoru, aktivujte třetí panel a napravo otevřete branku, kterou se dostanete do chodby. Jděte na rozcestí, podívejte se do mapy a severně od vás uvidíte 4 úzké chodby, z nichž jedna vede ke schodišti.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..