5

Resident Evil 4: Assignment Ada Návod

Kolem skal doběhněte k rozcestí, dejte se doprava přes dřevěnou lávku a doběhněte do tábora. Ten vyčistěte od nepřátel, včetně JJ a posbírejte všechny zásoby v podobě munice, rostlin a spreje první pomoci. Vyběhněte po schodech nahoru, proběhněte tunelem k žebříku a vylezte po něm nahoru. Nyní se prostřílejte do pevnosti stejně jako Leon a tam zjistíte, že jsou dveře zamčené.

20160920064003 20160920064312

Vylezte tedy nahoru po žebříku a ventilační šachtou se protáhněte dovnitř. Nyní musíte podle mapy (hvězdičky) najít a sesbírat první čtyři vzorky Las Plagas. Po sebrání 4. vzorku v laboratořích se spustí poplach, který vypněte na počítači a utíkejte si pro pátý vzorek ke komunikační věži. Jakmile vás napadne Krauser, tak v inventáři oddělejte ze sniperovky zaměřovač, vezměte ji do ruky a vyčkejte, až se k vám přiblíží a odkryje.

20160920070542 20160920070943

V tu chvíli do něj začněte pálit, počkejte, až odskočí a celý postup opakujte, dokud neuteče. V případě, že by vám došly náboje do sniperovky, tak si vezměte samopal a zaměřte se mu na nohy, protože tam se nedokáže vykrýt a vy ho tak relativně snadno dostanete do kolen. Pak už si jen vezměte poslední vzorek Las Plagas, vyjeďte výtahem nahoru a vstupte do komunikační věže, kde si přivolejte vrtulník, čímž vaše druhé putování za Adu Wong skončí.

20160920075936 20160920081246

xDante1986

5 Comments

  1. Hraní za Barryho a Natálii – ♥♥♥ záležitost 🙂
    p.s. no tipuji, že ten mega našetřím tak ve třetině až v polovině hry, ale pak to bude jistě žrádlo 😀

  2. Přesně tak! tato legenda stojí za to, nelituji ani korunky, byla to dobrá investice a zůstane to ve sbírce 🙂 Se sedmičkou zatím nemám zkušenosti, ale Revelations 2 byly naprosto boží! po zkušebním demu jsem musel nekompromisně koupit celou hru a užil jsem si to parádně 🙂 V RE4 mě čeká ještě Separate Ways a pak chci našetřit penízky na raketu s neomezeným střelivem, ale bude to mazec – stojí to mega :/

    • jo ale stojí za to 🙂 k tomu RE REV2 jsem dělal taky návod… musel jsem tak mě to pohltilo… ještě se k tomu vrátím brzo ai … a dodělám medaile 🙂 Líbilo se mi propojení dvou světů…které jsou od sebe zhruba 1/2 roku navíc dvou postav, které musí kooperovat a navíc…jedna je vždy nenásilná 🙂

  3. Tak včera jsem pokořil i tento bonus, kde mi dal tedy trochu zabrat ten Krauser, ale za boha mi nešel oddělit zaměřovač od sniperovky, i když jsem zaměřovač vyhodil z inventáře, stále na sniperovce byl. Nakonec mi pomohl mix attacku v podobě – dávka ze sapíku, “říznutí nožem” a občas skrz zaměřovač šupa ze sniperovky. Jinak člověk tu lokace už znal, takže se tu lépe hráč vyzná, ale za Adu to bylo moc příjemné zpeštření. Hezký mininávod.

    • RE4 je legenda a rád si ho dám znovu… stojí to za to. Musím říct, že s RE za poslední dobou jsem maximálně spokojený… Po pro mě hrozném RE6 přišel Revelations 2 a 7 :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..